Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA W POSZUKIWANIU ELIKSIRU MŁODOŚCI

W POSZUKIWANIU ELIKSIRU MŁODOŚCI

0

Już 28 listopada 2011 roku odbędzie się konferencję poświęcona tematyce anti-aging – „W poszukiwaniu eliksiru młodości”, organizowana przez Estetica Beauty. Jeśli interesują cię nowinki ze świata medycyny estetycznej i kosmetologii anti-aging, nie może tam ciebie zabraknąć!

estetica konferencjeCelem konferencji jest przedstawienie najnowszych trendów anty-aging, zapoznanie się z praktyką ekspertów oraz wymiana doświadczeń.

Konferencja jest adresowana do kosmetyczek, pracowników oraz właścicieli salonów kosmetycznych i SPA.

Wszyscy uczestnicy otrzymają roczną prenumeratę Estetica Beauty, a ci, którzy okonają zgłoszenia i wpłaty do 10 listopada 2011r. i wezmą udział w konferencji otrzymają przy rejestracji na konferencji kosmetyki o wartości 50 zł.

Dodatkowo!

  • wśród uczestników konferencji zostaną rozlosowane prezenty – kosmetyki o łącznej wartości 1000 zł
  • wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają upominki przygotowane przez Partnerów konferencji.

Data i miejsca

28 listopada 2011 r., w godzinach 9 -17, Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa

Warunki uczestnictwa:

cena uczestnictwa 99 zł + 23% VAT.

więcej na www.esteticapolska.pl 

program

Prelegenci

Dr n. med. Kamila Padlewska

Zrozumieć starzenie się skóry czyli przyczyny starzenia i rodzaje starzenia się skóry – skuteczne zapobieganie.

Specjalista dermatolog drugiego stopnia. Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej (wypełniacze, Botox, Sculptra, pilingi, mezoterapia) i laserowej. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską. Studia ukończyła na Akademii Medycznej w Warszawie. Stopień doktora nauk medycznych oraz specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z dermatologii-wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Dr Kamila Padlewska prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż). Jest autorką wielu publikacji naukowych i współautorką książek w dziedzinie dermatologii estetycznej. Od 2005 roku jest profesorem Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, w której pełniła funkcję kierownika pionu kosmetologicznego, a obecnie kierownika studiów podyplomowych SPA i Wellness. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jest w zarządzie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Należy również do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W styczniu 2004 roku została kierownikiem Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS.

Lek. med. Urszula Brumer

Młodość nosisz w sobie.

Pasjonatka, doświadczona konsultantka i praktyk medycyny estetycznej. Założycielka i współwłaścicielka Kliniki Medycyna Urody. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

Brała czynny udział we wprowadzeniu na polski rynek medycyny estetycznej takich metod jak: mezoterapia: włosów, twarzy, ciała, lipoliza, Pellevé, system Body Jet.

W praktyce zawodowej stosuje autorskie podejście do zabiegu konturowania twarzy (volumetrii), w którym wykorzystuje wachlarz metod terapii skojarzonej, gdzie decydującą role odgrywa mezoterapia, której jest zagorzałą zwolenniczką. Cechuje ją indywidualne podejście do pacjentów.

Przeprowadziła terapie ponad kilkuset osób i jest przez nich polecanym specjalistą. Urszula Brumer, to lekarz medycyny estetycznej z powołania, który nie „poprawia” urody pacjentów, ale ją wydobywa co sprawia, że ich wygląd jest w pełni naturalny.

Dr n. med. Piotr Osuch

W dążeniu do najlepszego efektu. Zabiegi skojarzone.

Specjalista chirurgii plastycznej. Od zawsze związany z rodzinną Warszawą. Doświadczenie w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej zdobywał u najlepszych specjalistów w Polsce, Kanadzie i we Włoszech. Nauczyciel akademicki. W swojej prywatnej praktyce współpracuje z warszawskim centrumchirurgii plastycznej LASERMED oraz IQ Medica. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej. Ekspert pomagający młodym matkom w odzyskaniu wyglądu sprzed ciąży „mommy makeover”, a panom w odzyskaniu bujnej czupryny „hair transplantation”. Propagator trendu „natural look” w odniesieniu do operacji twarzy i piersi. Członek European Academy of Facial Plastic Surgery, International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Założyciel marki „DrPlastyk” – www.drplastyk.pl

Lek. med. Iwona Krędzielak – Manikowska

Peelingi chemiczne – obowiązujące trendy stosowania w świetle aktualnej wiedzy. Eksfoliacja kwasem glikolowym.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chorób wewnętrznych, przez wiele lat związana z Instytutem Hematologii i Transfuzjologii wWarszawie, w latach 2002-2009 klinicystka w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzi Instytut Technologii Urody w Warszawie. Ekspert portalu YaaCool Uroda.

Poprzedni artykułMODNE FRYZURY OD ARTEGO
Następny artykułL’ORÉAL PROFESSIONNEL Z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MACADAMIA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.