Strona główna DIETA I ZDROWIE PLUMBUM – INTYMNA SIŁOWNIA!

PLUMBUM – INTYMNA SIŁOWNIA!

0

PlumBum, akcesoria intymne, ćwiczenie mięśni Kegla

PlumBum to pierwsza polska marka akcesoriów skierowana do kobiet chcących dbać o swoje zdrowie intymne. Ćwiczenia z kulkami Kegla m.in. zapobiegają nietrzymaniu moczu, przygotowują mięśnie dna miednicy do porodu, pozwalają wrócić szybciej do formy po ciąży, zwiększają doznania seksualne. 

PlumBum to designerska marka akcesoriów intymnych, której misją jest wspieranie i edukowanie kobiet w zakresie zdrowia intymnego. 

Plubum, kulki Kegla, akcesoria intymne

– Jesteśmy świadomymi kobietami,  które z własnego doświadczenia wiedzą jak ważne jest dbanie o kondycję mięśni Kegla – informuje Marzena Biernacka, współwłaścicielka marki. I dodaje: – Stworzyłyśmy markę, która wnosi na rynek nową jakość. PlumBum to synonim IntymnejSilowni. Chcemy otworzyć kobiety na siebie i ich intymne zdrowie. Chcemy pokazać, że taki gadżet, jak kulki gejszy, to intymna biżuteria, której możemy używać kiedy chcemy, podczas codziennej aktywności. 

Filozofię PlumBum oddaje hasło „AktywnaWszedzie” – zachęcające współczesne kobiety, aktywnie dbające o swoje ciało i urodę, do zwrócenia uwagi także na mięśnie dna miednicy. Ich regularne ćwiczenie pomaga przygotować się do łatwiejszego porodu, szybciej wrócić do kondycji po ciąży, a także zapobiega problemom z nietrzymaniem moczu, na które cierpi co szósta Polka. Dodatkowo, ćwiczenie mięśni pochwy pozytywnie wpływa na intensywność doznań seksualnych i przyczynia się do większej satysfakcji z życia intymnego. 

Wraz z debiutem na rynku PlumBum uruchomiło także swój sklep internetowy www.plumbum.com.pl, gdzie można kupić pierwszy produkt – kulki Kegla. Kulki Kegla PlumBum, jest to zestaw dwóch ciężarków  o różnej wadze i wielkości: większe o wadze 55g i mniejsze ważące 85g. Kulki wykonane są silikonu hipoalergicznego i mają certyfikat FDA. Nie powodują uczuleń i są przyjazne ciału. Zestaw kulek PlumBum kosztuje 159 zł. W najbliższym czasie produkty marki będą dostępne także w renomowanych salonach fitness. 

Korzyści 

Jak wynika z opracowania przygotowanego przez serwis logo24.pl we współpracy z dystrybutorem intymna.pl – kulki gejszy są jednym z najczęściej kupowanych przez kobiety gadżetów intymnych – znajdują się w Top 10 najchętniej kupowanych akcesoriów z tego segmentu. 

Korzyści ze stosowania kulek gejszy:

Zapobiegasz problemom związanym z wysiłkowym nietrzymaniem moczu

Przygotujesz mięśnie dna miednicy do porodu

Wrócisz do formy po ciąży

Odczuwasz większą ochotę na seks

Zwiększysz doznania erotyczne swoje i partnera

Zwiększysz świadomość swojego ciała

Obudzisz najskrytsze pokłady Twojej kobiecości 

Rozpoczniesz nowy etap bliskości ze swojej partnerem 

Utrzymasz mięśnie w dobrym stanie w okresie pomenopauzalnym

Marka zadebiutowała 15 stycznia 2015 r. Oficjalną obecność marki na rynku zainaugurowało spotkanie prasowe #AktywnaWszedzie w nowej siedzibie studio Oh Lala w Warszawie. Gośćmi specjalnymi spotkania były – Elżbieta Kaden – magister położnictwa i rehabilitantka krocza oraz Karo Akabal –  licencjonowany Sex Coach oraz trener przyjemności i intymnej komunikacji w związkach.

Plumbum, kulki Kegla, akcesoria intymne

Więcej informacji: www.plumbum.com.pl