Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Podkład do zdjęć

Podkład do zdjęć

0

Halle Berry, PhotoReady, REvlon

Jakiś czas temu pojawiła się moda na podkłady HD, dzięki którym skóra w każdym oświetleniu wygląda idealnie. Takim kosmetykiem jest też PhotoReady Revlona, którego twarzą jest Halle Berry.

Co to są podkłady HD?

Swoją nazwę ta dosyć młoda kategoria podkładów wzięła od „high definition” (kultowe już kosmetyki tego typu mają Smashbox i Make Up For Ever). Oznacza ona podkłady, które dopasowują się do skóry w taki sposób, że nawet w niekorzystnym świetle (np. podczas robienia zdjęć, na planie filmowym, lub… w przymierzalni!) wygląda one ładnie – jest gładka, świeża i ma dobry, naturalny odcień. Tajemnicą tych podkładów są pigmenty rozpraszające światło w specjalny sposób.

Zawodowi makijażyści, tacy jak np. sławna Gucci Westman, która od 2008 roku jest globalnym dyrektorem artystycznym Revlona) używają takich podkładów w swojej codziennej pracy przy sesjach zdjęciowych – pozwalają bowiem uzyskać naturalny, świeży efekt bez konieczności nakładania wielu warstw.

Oko kamery czy aparatu HD jest bezlitosne i zauważa każdą niedoskonałość skóry czy nadmiar makijażu – to dlatego te podkłady mogą się przydać i nam, na co dzień. Polecamy je w czasie imprez (gdy wiesz, że będziesz fotografowana) lub w wakacje (w ostrym świetle słonecznym), tym bardziej że są lekkie, niemal niewidoczne na skórze, a dobrze kryją niedoskonałości, rozszerzone pory itp.

Podkład PhotoReady Revlon

Zalety PhotoReady

  • Zawiera fotochromatyczne pigmenty oraz technologię rozpraszania światła, dzięki którym odpowiednio je odbija, miękko dostosowując do niego swój odcień.
  • W cząsteczkach fotochromowych, pod wpływem promieni UV, zachodzą procesy chemiczne, mające na celu zmianę ich struktury molekularnej oraz dostosowanie koloru do otaczającego oświetlenia. Dzięki temu zapewniają nieskazitelny makijaż nawet 
w najbardziej niesprzyjających warunkach, takich jak bardzo intensywne światło podczas sesji fotograficznych, nagrań telewizyjnych, na planach filmowych, czy właśnie na ekranach telewizji nowej generacji.
  • Podkład występuje w ośmiu odcieniach, stworzonych we współpracy 
z Gucci Westman.
  • Dodatkowo, posiada ochronę przed promieniami słonecznymi na wysokim poziomie SPF 20.
  • Bezzapachowy i pozbawiony tłuszczu podkład został przetestowany w najbardziej niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zarówno w studiu jak i na zewnątrz, przy użyciu najczulszych soczewek cyfrowych kamer HD.

Podkład PhotoReady (revlon, 30 ml, 69 zł)