PODKRĘCANIE RZĘS METODĄ LVL LASHES

PODKRĘCANIE RZĘS METODĄ LVL LASHES

3750
0
PODZIEL SIĘ

LVL Lashes, jak podkręcić rzęsy

Rzęsy po podkręceniu – wyglądają jak wachlarz!

Przetestowałam na swoich rzęsach profesjonalną metodę ich trwałego unoszenia – efekt utrzymuje się ok. 8 tygodni. Zobaczcie!

Marka Nouveau Lashes to specjaliści od pięknych rzęs! Miałam już okazję testować słynne przedłużanie 1:1, teraz czas na trwałe podkręcanie metodą LVL Lashes. Jej dodatkową zaletą jest to, że uniesione rzęsy wydają się też dłuższe, wyglądają na „lepiej ułożone” i rozczesane, a przez to łatwiej się je maluje! Zabieg przetestowałam w warszawskiej klinice SkinClinic.

Na czym polega ta metoda?

LVL Lashes, podkręcanie rzęsNajprościej mówiąc – na „złamaniu” (czy raczej: wymodelowaniu) struktury rzęs. Cały zabieg składa się z 3 etapów:

  1. Najpier wykorzystywany jest specjalny preparat (nakładany na nasadę rzęs), dzięki któremu możliwa jest zmiana ułożenia związków cysteinowych, odpowiedzialnych za naturalny kształt rzęs.
  2. Kolejnym etapem jest nadanie im nowego kształtu – ekspertka Nouveau Lashes podłożyła pod rzęsy specjalną silikonową formę, która je uniosła (rozmiar formy dobierany jest do grubości włosków i pożądanego efektu – rzęsy mogą być uniesione mniej lub bardziej).
  3. Na koniec nowy kształt utrwalany jest przy użyciu specjalnego serum. Jego zadaniem jest pobudzenie naturalnej odbudowy struktury rzęsy w nowym, zaokrąglonym kształcie. Dopełnieniem procedury jest nawilżenie rzęs. Dzięki temu pozostają gładkie, lśniące i zdrowe.

Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 40 minut. Co najważniejsze – bo tego się obawiałam jako właścicielka wrażliwej skóry – nakładane preparaty nie podrażniają okolic oczu.

Efekty zabiegu

Są widoczne, ale naturalne, czyli idealne:-) Rzęsy wyglądają na dłuższe i lepiej wyeksponowane. Są ładnie uniesione i jednocześnie uporządkowane, tak jakbyś przed chwilą je podkręciła i wyczesała do góry. Dzięki temu łatwiej się je też maluje, jak gdyby szczoteczka sama sunęła ku górze, naprawdę! LVL Lashes Nouveau Lashes to metoda bardzo uniwersalna. Możliwość regulowania kształtu i wyboru stopnia podkręcenia sprawia, że zabieg można wykonywać na długich i gęstych rzęsach. Jest również polecany kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie.

Zabieg doskonale sprawdza się też jako baza do aplikacji półpermanentnej maskary NouveauScara. Rozwiązanie warto również zastosować przed klasycznymi zabiegami przedłużenia rzęs. Odpowiednie ułożenie naturalnych rzęs podczas zabiegu LVL Lashes sprawia, że włoski aplikowane podczas klasycznego przedłużania również nabierają nowego kształtu. Dostosowują się do naturalnych, dzięki czemu efekt zagęszczania i przedłużania jest jeszcze bardziej wyrazisty.

Zabieg nie obciąża i nie odkształca rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy, czyli nawet do ośmiu tygodni.

LVL LASHES
Umalowane rzęsy przed zabiegiem i po podkręceniu

Polecam!

Zabieg trwa ok. 40 minut, kosztuje ok. 150 zł

Więcej na: www.biarbeauty.com

Testowała: Anna Kondratowicz

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWYBUCH KOLORU SCHWARZKOPF PROFESSIONAL
Następny artykułRIRI M•A•C
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.