Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI PODPASKI ALWAYS PLATINUM

PODPASKI ALWAYS PLATINUM

0

Linia Always Platinum to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych, wymagających kobiet. Podpaski redukują intymny zapach do zera, a delikatna, jedwabista powłoczka, w połączeniu z dotychczasową technologią Dry, zapewnia doskonałą ochronę i komfort każdego dnia. Sprawdź!

Always Platinum

Nowoczesne potrzeby

Wiele czynników może mieć wpływ na nasz komfort i dobre samopoczucie. Chęć osiągnięcia zadowolenia z życia sprawia, że ciągle poszukujemy nowych rozwiązań w różnych dziedzinach. Udogodnienia cywilizacyjne i nowoczesne technologie wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, stale podnosząc poziom komfortu w codziennym życiu. Otaczające nas przedmioty i sprzęty mają coraz lepszą jakość, większe możliwości – po to, by jak najlepiej odpowiadać na nasze potrzeby. Marka Always także stawia na komfort w najnowocześniejszym wydaniu, tworząc produkty z myślą 
o współczesnych kobietach.

Nowoczesna linia Always Platinum

Specjaliści Always stworzyli nowatorską linię Platinum, w skład której wchodzą podpaski i wkładki higieniczne.

Produkty pozwalają zaspokoić potrzebę ochrony i suchości dzięki technologii Dry, która umożliwia szybkie odprowadzenie płynu od skóry, wchłaniając go do głębszych warstw podpaski. Specjalnie zaprojektowane skrzydełka dają poczucie swobody, zapewniając ochronę także podczas ruchu. Podpaski Always Platinum zapewniają także wyższy poziom komfortu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ONM (Materiał Neutralizujący Zapach), która pozwala niwelować nieprzyjemny zapach. W odróżnieniu od niektórych technik maskowania zapachu, technologia ONM pomaga przekształcić cząsteczki zapachowe w bezwonne. Dzięki temu woń jest niwelowana, a nie tylko maskowana. Nowe podpaski to także unikalna, jedwabista powłoczka, która pozwala poczuć delikatny dotyk jedwabiu na skórze. 

W skład linii Always Platinum wchodzą także wkładki higieniczne, które dzięki niezwykle gładkiej powłoczce pozwalają czuć się komfortowo i świeżo każdego dnia. Cała seria Always Platinum ma niezwykle kobiecy design – kształt produktu, graficzne wytłoczenia, kolorystyka i wzornictwo opakowań. Znajdziesz w niej:

  • podpaski Ultra Normal Plus (8,99 zł/16 sztuk lub 16,99 zł/32 sztuki)
  • podpaski Ultra Super Plus (8,99 zł/12 sztuk lub 16,99 zł/24 sztuki)
  • podpaski Ultra Night (8,99 zł/12 sztuk lub 16,99 zł/24 sztuki)
  • wkładki higieniczne Normal (4,49 zł/20 sztuk lub 8,99 zł/50 sztuk)
Poprzedni artykułLIRENE FOLACYNA+ PROTELOMER
Następny artykułISOFILL URIAGE
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.