Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE RAJSTOPY Z EFEKTEM KREMU BB

RAJSTOPY Z EFEKTEM KREMU BB

0

To nam się podoba – rajstopy Gatty BB creme effect niwelują niedoskonałości skóry (np. pajączki, siniaki, zaczerwienienia), sprawiając, że nogi wyglądają perfekcyjnie!

Gatta już od kilku sezonów proponuje rajstopy funkcyjne. Do stworzenia tego unikalnego produktu markę zainspirowało działanie kosmetyków BB. Rajstopy BB creme effect kryją drobne niedoskonałości skóry i nadają nogom naturalny, rozświetlony wygląd! Wykonane są z cienkiej przędzy poliamidowej z połyskiem Brite, która tworzy na rajstopie strukturę załamującą światło. Tak uzyskana powierzchnia daje efekt nałożenia lekkiego fluidu, dzięki czemu drobne mankamenty skóry przestają być widoczne. Nogi zyskują naturalny koloryt, a charakterystyczny lekki połysk rajstop pięknie podkreśla ich kształt, rozświetlając i wyszczuplając je optycznie.

„Nasz najnowszy model rajstop jest totalną innowacją na rynku. Dzięki składnikom zawartym w specjalnej przędzy Brite, rajstopy Gatta BB creme effect nadają naturalny kolor skórze. To sprawia, że drobne mankamenty, takie jak małe znamiona, przebarwienia, pajączki i inne niedoskonałości są zdecydowanie mniej widoczne. Rajstopy posiadają delikatny połysk, który w przeciwieństwie do większości innych rajstop nie zniekształca optycznie nóg, tylko je podkreśla i wyszczupla” – mówi Agnieszka Dembska, Product Manager Gatta.

Rajstopy Gatta BB creme effect to idealne rozwiązanie dla miłośniczek spódnic i sukienek, które chcą mieć doskonałe nogi tuż po zimie. Rajstopy nie tylko podkreślą kształt nóg, ale dzięki barwie zbliżonej do naturalnego kolorytu skóry oraz specjalnej przędzy idealnie ujednolicą kolory skóry i sprawią, że niedoskonałości przestaną być widoczne.

Rajstopy BB creme effect mają grubość 15 DEN. Występują w dwóch odcieniach beżu – zbliżonych do naturalnego odcienia skóry. Dostępne są w salonach Gatta w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.gatta.pl. Cena:  21,90 zł.

Polecamy!

rajstopy BB, rajstopy Gatta