Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA REDUKTOR SIWIZNY MARION MEN

REDUKTOR SIWIZNY MARION MEN

0

Reduktor Siwizny (Marion Men, ok. 14 zł/opakowanie zawierające 4 saszetki do 4-krotnego zastosowania i 4 komplety rękawiczek)

Reduktor Siwizny to preparat przeznaczony dla mężczyzn, którzy  w dyskretny i niezauważalny dla otoczenia sposób pragną zatuszować siwiznę. Wystarczą cztery kroki, aby uzyskać intensywny kolor włosów!

Dzięki nowemu preparatowi posiwiałe włosy skutecznie odzyskują swój dawny odcień. Kosmetyk tuszuje siwe włosy w sposób naturalny, bez wrażenia farbowanych włosów, bez niepożądanego odcienia na włosach po wypłukiwaniu się koloru i bez widocznego odrostu przy wzroście włosa. Włosy nabierają koloru stopniowo, przez kolejne 2-3 dni od użycia. Formuła preparatu oparta została o barwniki, które reagują z tlenem z powietrza w ciągu kilku dni po aplikacji, co umożliwia stopniową i łagodną eliminację siwizny. Preparat należy stosować do włosów przy udziale siwizny do 50%.

Kontrola nad stopniem odsiwiania

Preparat przeznaczony jest do 4-krotnego zastosowania. W zależności od wybranego sposobu aplikacji i częstotliwości stosowania, preparat może znacznie zatuszować siwiznę, bądź tylko częściowo przywrócić naturalny kolor włosów. Po pierwszej aplikacji rezultat może być słabo widoczny. Efekty będą wzmacniać się stopniowo, przez kolejne 2-3 dni. Pomiędzy zabiegami odsiwiania należy stosować dwu lub trzydniowe przerwy, aż do momentu osiągnięcia pożądanej intensywności koloru.

Ochrona i odżywienie włosów

Formuła bez amoniaku, została wzbogacona o naturalne składniki pielęgnujące włosy- prowitaminę B5 i ekstrakt ze skrzypu polnego. Prowitamina B5 długotrwale nawilża włosy, poprawia ich kondycję, odżywienie oraz zwiększa odporność włosów na czynniki zewnętrzne. Ekstrakt ze skrzypu polnego zawiera krzem, który powstrzymuje siwienie włosów, wzmacnia je, zapobiega ich wypadaniu, nadając połysk.

Preparat dostępny jest w trzech odcieniach: brunet, ciemny szatyn i szatyn. Aplikacja zajmuje 5 do 10 minut i jest tak łatwa jak mycie włosów szamponem. Kolor utrzymuje się od 4 do 5 tygodni.

Poprzedni artykułSARENZA WE FRANCUSKIM STYLU
Następny artykułIDEALNA CERA W 10 MINUT Z GLAMGLOW!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.