Strona główna DZIEJE SIĘ RESTAURACJA FILMOWA

RESTAURACJA FILMOWA

0

Filmowa Restauracja Warszawa

Polecamy warszawską restaurację, w której przeniesiesz się w klimat śniadań u Tiffany'ego… Zapraszamy fanów kina i nie tylko:-)

Filmowa Restauracja WarszawaRestauracja Filmowa to nowoczesny lokal znajdujący się przy ul. Siennej 39 w Warszawie. Wnętrze w kolorach bieli i odcieniach szarości podobnie jak szklane blaty podkreśla przywiązanie do nowoczesnego stylu restauracji. Na ścianach Restauracji Filmowej znajdują się wizerunki gwiazd wielkiego ekranu – zarówno polskiego, jak i światowego. Oprócz zwykłych krzeseł, pod ścianami znajdują się wygodne kanapy, na których siedząc można komfortowo skonsumować jedną ze smacznych potraw podawanych w tej restauracji. Profesjonalna obsługa, która w każdym momencie jest do dyspozycji klienta dodatkowo podnosi rangę tego lokalu. To również znakomite miejsce na organizowanie imprez okolicznościowych. 

Wspólną podróż po alei gwiazd Restauracja Filmowa zaczyna codziennie już od godz. 8.30 śniadaniami, wprawdzie nie u Tiffany'ego, lecz równie wykwintne i w dobrym towarzystwie. Domowe, pyszne lunche emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach największej oglądalności tj. od 12.00 do 15.00.

Na co dzień oferuje program kulinarny bogaty w specjały kuchni polskiej. Już niebawem w menu zagoszczą dania z kuchni gwiazd! 

To też świetne miejsce na zamknięte imprezy prywatne lub służbowe. Dla firm i na specjalne życzenie restauracja przygotowuje program o wybranej tematyce kostiumowej, międzynarodowej czy rozrywkowej. W niedziele odbywają się Rodzinne Obiady Niedzielne, połączone z projekcją filmów dla dzieci, a w soboty dancingi z muzyką na żywo! Poza tym w restauracji często goszczą znani muzycy – warto sprawdzać aktualności na stronie www.filmowarestauracja.pl.

Filmowa Restauracja Warszawa

Filmowa Restauracja Warszawa

Filmowa Restauracja Warszawa

 

 

 

Poprzedni artykułJAKĄ ANTYKONCEPCJĘ WYBRAĆ?
Następny artykułURODA PO MĘSKU
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.