Strona główna PIELĘGNACJA RVB HOLISTIC BEAUTY

RVB HOLISTIC BEAUTY

0

Chęć życia w zgodzie z naturą przekłada się na coraz większe zainteresowanie mądrością tradycyjnej medycyny wschodniej i holistyczną pielęgnacją. Potrzebom tym w pełni odpowiada Holistic Beauty – całościowy i nowatorski program kosmetyki profesjonalnej RVB (Research, Value, Beauty).

Misją RVB jest nieprzerwane prowadzenie badań, poszukiwanie nowych rozwiązań kosmetycznych i czerpanie z tego, co już istnieje w naturze. Nową koncepcję piękna opracowała i przetestowała grupa doświadczonych naukowców i technologów z Centrum Badań i Rozwoju RVB, którzy poszukują innowacyjnych składników aktywnych. Doskonałość osiągana jest poprzez całkowitą dbałość o jakość. RVB korzysta również z kompetencji Ośrodka Kosmetologii Uniwersytetu w Ferrarze dla testowania skuteczności i bezpieczeństwa produktów.

Holistic Beauty i Holistic Beauty Thay to dwie holistyczne linie RVB: pierwsza do pielęgnacji twarzy, druga dla ciała, połączona z niezwykle bezpiecznym programem pielęgnacji dla przyszłych matek – Amma Deva. Są to linie kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i SPA oraz kosmetyki pozwalające na aktywną pielęgnację domową. Podejście holistyczne bierze pod uwagę osobę jako całość, nie dzieląc zaburzeń na fizyczne, emocjonalne i psychologiczne. Wszelkie niedoskonałości tłumaczy się więc jako powierzchniową /zewnętrzną manifestację ogólnego braku równowagi w organizmie. Celem RVB jest, poprzez nowe serie do pielęgnacji twarzy i ciała Holistic Beauty, korygowanie braków spowodowanych zakłóceniami w przepływie energii, a w efekcie przywrócenie fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia osobie jako całości.

Linia do twarzy Holistic Beauty 

wywodzi się z odwiecznej koncepcji drzewa życia – symbolu Matki Natury i energii nieprzerwanie w nim przepływającej. Drzewo jest alegorią ciała, w którym gromadzi się i zamyka energia niezbędna do odżywiania, natleniania i regenerowania jego zewnętrznych warstw. Holistic Beauty, jak w drzewie życia, przenosi witalną limfę do skóry i obdarowuje ją naturalnym, harmonijnym pięknem.

Holistic Beauty Thay 

to seria zabiegów bazujących na zasadach medycyny tybetańskiej, według której zdrowie i piękno to rezultat harmonii między pięcioma żywiołami: ogniem, wodą, ziemią, powietrzem i eterem. Tworzą one istotę ludzką, stanowią jej części fizyczne i psychiczne. Jeżeli któryś z tych elementów nie jest w harmonii z pozostałymi, w ciele powstają niedobory organiczne, które prowadzą do problemu. W Holistic Beauty Thay żywioły równoważone są poprzez cenne roślinne mieszanki pochodzenia m.in.tybetańskiego, które pomagają przywrócić równowagę wszystkim cechom ciała: dobrej jędrności elastyczności, sprężystości i promienności skóry oraz pięknie wymodelowanym kształtom.

Zabiegom w salonie towarzyszą specjalne techniki masażu twarzy i ciała, które wspomagają działanie produktów w procesie przywracania niezakłóconej energii. Proces odprężania uzupełnia muzyka specjalnie stworzona dla RVB. Holistic Beauty to wielozmysłowe podejście obejmujące całe ciało. W zabiegach wykorzystuje się szlachetne oleje, mieszanki olejków aromatycznych i oczyszczone ekstrakty z kwiatów morskich o doskonałych właściwościach anti-aging.

Prawdziwą siłę Holistic Beauty stanowi synergia wielu różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych, działających na różne przyczyny niedoskonałości skóry. Wszystkie pochodzą z upraw poświadczonych jako prowadzone organicznie. Celem jest zredukowanie do minimum wszelkich sztucznych środków chemicznych, tak by siły wyzwolone przez naturę dotarły do skóry z całą swoją czystością i witalnością, w nienaruszonym stanie. Dermatologicznie i mikrobiologicznie przetestowane produkty obu serii nie zawierają składników z genetycznie modyfikowanych roślin (non GMO), białka zwierzęcego, pochodnych nafty, parafiny, silikonu, ani parabenów. Wszystko z szacunku dla natury i ludzkiego ciała.

od lewej: RVB Holistic Beauty Thay kosmetyki do ciała dedykowane żywiołowi wody, RVB Holistic Beauty kosmetyki do twarzy

Zabiegi Holistic Beauty Pielęgnacja Twarzy

Bioessential – to zabieg natleniający dla wszystkich rodzajów skóry. Pobudza eliminowanie toksyn, stymuluje mikrokrążenie w skórze i reaktywuje metabolizm komórkowy. Stanowi wstęp do pozozstałych zabiegów linii lub jest zabiegiem samodzielnym.

Biohydra – dla zaspokojenia pragnienia suchej skóry. Chroni nie tylkoi rezerwy wodne skóry, spowalniając parowanie, ale też poprawia strukturę skóry, wzmacnia jej funkcję jako bariery dla doskonałego i długotrwałego działania nawilżającego.

Bioage – to odmładzające pożywienie dla skóry, zabieg przeciwzmarszczkowy, który zawiera bogactwo naturalnych składników aktywnych, działających w synergii dla ujędrnienia i wzmocnienia skóry oraz zwalczania efektów surowego środowiska. Przynosi zadziwiające natychmiastowe rezultaty, potwierdzone w klinicznych testach.

Biocalm – oaza spokoju dla skór wrażliwych i reaktywnych. Chroni skórę przed surowym środowiskiem oraz redukuje zaczerwienienie i swędzenie. Przyjemnie koi skórę, odżywia ją i nawilża. Wszystkie składniki wyselekcjonowano specjalnie dla ich wysokiego stopnia tolerancji: nie zawierają sztucznych zapachów, barwników, konserwantów lub alkoholu. Staranne testowanie gwarantuje zawartość metali ciężkich poniżej 0,00001% (przetestowano nikiel, ołów, chrom). Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Biopurity – dla czystości i równowagi skóry. Harmonizuje produkcję sebum oraz redukuje niedoskonałości skóry łagodnym działaniem mikrozłuszczającym. Starannie sformułowany, ze składnikami nie powodującymi powstawania zaskórników i szczególnie dobrze tolerowanymi

ceny zabiegów: 150 zł – 200 zł, ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 120 zł – 300 zł

Zabiegi Holistic Beauty Thay Pielęgnacja Ciała

Ram – Ogień – eliminuje toksyny i skazy, ogień oznacza ciepło, namiętność, energię witalną. Zabieg, który spala toksyny, owijając całe ciało ciepłym okładem i napełniając nową energią.

Bham – Woda – to program zabiegów wyszczuplających dla powrotu do szczupłej i zgrabnej sylwetki. Woda myje i regeneruje. Bham usuwa toksyny, otwierając drogę dla powrotu „szczupłego piękna”.

Lam – Ziemia – wzmacnia, reaktywuje, stymuluje, ziemia to solidność i pełnia. Lam jest programem zabiegów, które napinają tkankę i modelują ciało tak, jak rzeźbiarz glinę.

Yam – Powietrze – elastyczność skóry, także dla matek, powietrze to żywioł, który regeneruje tkanki, uelastyczniając je i napełniając witalną energią. Yam jest prenatalnym i poporodowym zabiegiem kosmetycznym, w którym szlachetna mieszanka naturalnych składników aktywnych i olej arganowy wzmacniają tkankę i pomagają utrzymać skórę dobrze napiętą i pełną blasku, wygładzając i modelując kontury ciała. Bazuje na łagodnych naturalnych składnikach aktywnych, odpowiednich dla przyszłych matek. Zabieg obejmuje masaż uelastyczniający i specjalną muzykę.

Om – Eter – dla natychmiastowego dobrego samopoczucia, eter jest harmonijnym związkiem wszystkich żywiołów. Zabieg Om uspokaja układ nerwowy i prowadzi organizm do miejsca, w którym można znaleźć wewnętrzny spokój.

Amma Deva – program RVB dla przyszłych matek. Yam Amma Deva to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w ciąży. Program składa się z 20 sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania oraz doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia matki i dziecka. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. To także masaż prenatalny, wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem, obrazem i specjalistycznymi kosmetykami. Specjalnie skomponowana muzyka Amma Deva pomaga matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Joanna Rataj, trenerka jogi, przeprowadza rytuał RVB Amma Deva na kobiecie w ciąży

ceny zabiegów: 200 zł – 250 zł, ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 170 zł – 300 zł

Więcej informacji znajdziesz na stronie rvbpolonia.pl

Poprzedni artykułGWIAZDY NOSZĄ MINX NAILS
Następny artykuł10 ZASAD DEPILACJI
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.