RYTUAŁ ODNOWY KÉRASKIN

RYTUAŁ ODNOWY KÉRASKIN

805
0
PODZIEL SIĘ

Jego celem jest rozjaśnienie, rozświetlenie i wygładzenie skóry. Wykonywany jest nietypowo, bo w dwóch etapach (z przerwą 10–14 dni). Bardziej przypomina zabieg dermatologiczny niż kosmetyczny.

  • Pierwszy etap do delikatny peeling – kosmetyczka stosuje do niegopreparat bogaty w naturalne kwasy organiczne z kwiatu hibiskusa – Flora-Peel. Kwasy te doskonale złuszczają warstwę rogową naskórka.

  • Drugi etap przeprowadza się po 10-14 dniach. Kosmetyczka ocenia reaktywność skóry twarzy po pierwszym zabiegu i adekwatnie do diagnozy stosuje ponownie łagodniejszy Flora-Peel lub bardziej intensywny Techni-Peel. Drugi preparat to żel oparty na 40% wodnym roztworze Hydrovance (stabilnej pochodnej mocznika).
  • Na zakończenie rytuału nakładane jest serum młodości Immuniste, a zaraz potem balsam regenerujący Kéraplast – ten kosmetyk powinnaś też stosować w domu pomiędzy pierwszym a drugim etapem zabiegu. Jest jak „opatrunek” dla skóry, dodatkowo zabezpiecza ją przed stanami zapalnymi, eliminuje zaczerwienienie, reguluje odnowę komórkową i przeciwdziała jej starzeniu się.

Jeśli masz ochotę poznać nowy wymiar zabiegów kosmetycznych (zbliżonych wręcz do zabiegów medycznych!), koniecznie wybierz się na ten rytuał (każdy etap kosztuje ok. 220 zł). Na razie możesz się mu poddać w następujących salonach:

  • Instytut Keraskin, Gabinet Roman, ul. Gołębia 1, Kraków, (012) 430 24 34
  • Instytut Keraskin, Centrum Urody, ul. Warszawska 21, Katowice, (032) 781 84 20
  • Mio Studio, ul. Duchnicka 3, Warszawa, (022) 322 50 60
  • Studio Fryzur i Kosmetyki Ellafryz, ul. Żelazna 7, lok. 4, Białystok, (85) 744 39 38

1. Serum Immuniste (30 ml, ok. 470 zł)

1. Balsam Kéraplast (20 ml, ok. 260 zł)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJAK DBAĆ O DŻINSY?
Następny artykułIN BLOOM REESE WITHERSPOON
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.