Strona główna FRYZURY Rytuał rozjaśniający Klorane

Rytuał rozjaśniający Klorane

0
Szampon rumiankowy Klorane

Marka Klorane przedstawia Rytuał rozjaśniający dla włosów od odcieni blond po jasnobrązowe. To naturalne preparaty, które nie tylko pielęgnują włosy, ale równocześnie nadają im złocistych refleksów.

Klorane Szampon na bazie wyciągu z rumianku

Pierwszy produkt stworzony przez Klorane, który rozświetla włosy od odcieni blond do jasnobrązowych. Dzięki wysokiej tolerancji pediatrycznej jest odpowiedni dla całej rodziny, także dzieci od 3. roku życia. Wyjątkowo delikatna baza myjąca została wzbogacona
o składniki ułatwiające rozczesywanie i nadające włosom blask. Przejrzysta miodowa konsystencja i nowy miodowo-kwiatowy zapach sprawiają, że mycie włosów jest chwilą przyjemności. Lekka formuła nie obciąża włosów i doskonale sprawdza się przy włosach blond, które łatwo się plączą i tracą objętość. Delikatny zapach, charakterystyczny dla wszystkich produktów z gamy, nie zawiera składników drażniących, by zapewnić bezpieczeństwo całej rodzinie. Szampon:  bez parabenów, bez silikonu, bez fenoksyetanolu, formuła biodegradowalna.

WIĘCEJ O HISTORII SZAMPONU >>>

Cena: 38zł (apteki)/ 200 ml

Klorane Odżywka rozjaśniająca na bazie rumianku i miodu

Kosmetyk, który zachwyci wszystkie miłośniczki blond refleksów. Odżywka rozjaśniająca jest łagodna, bezpieczna, bez dodatku środków utleniających – rozświetla włosy od odcieni blond po jasnobrązowe słonecznymi, miodowymi refleksami.  Rozjaśnienie jest całkowicie naturalne i stopniowe wraz z kolejnymi aplikacjami. Formuła z dwa razy wyższą niż w Szamponie zawartością wyciągu z rumianku powoduje, że refleksy są podkreślone i bardziej intensywne. Dzięki wysokiej tolerancji pediatrycznej odżywka może być stosowana przez wszystkich członków rodziny, także przez dzieci po 3. roku życia. Wyjątkowa formuła nie zawiera żadnych zbędnych składników, takich jak silikony czy nadtlenek wodoru. Odżywka została wzbogacona o miód i składniki ułatwiające rozczesywanie, sprawiając, że włosy są miękkie, gładkie i świetliste. Odżywka: bez parabenów, bez silikonu, bez fenoksyetanolu, formuła biodegradowalna.

Cena: 45 zł (apteki)/ 125 ml

Klorane Balsam na bazie wyciągu z rumianku

Ułatwia rozczesywanie, odżywia i nadaje miękkość, jednocześnie rozjaśniając blond refleksy i nabłyszczając włosy. Po kilku zastosowaniach włosy są rozświetlone naturalnymi słonecznymi refleksami w odcieniach złota i miodu. Formuła bogata w wyciąg z rumianku rozświetla blond refleksy już od pierwszego zastosowania. Cztery nowe składniki ułatwiające rozczesywanie otulają włókno włosa, zapewniając jednocześnie blask i gładkość. Konsystencja Balsamu przypomina „krem rumiankowy”, który rozpływa się we włosach i zmienia pielęgnację w chwilę prawdziwej przyjemności. Nie można mu się oprzeć! Po pierwszym zastosowaniu włosy są miękkie i łatwe do rozczesania. Balsam:bez parabenów, bez silikonu, bez fenoksyetanolu, formuła biodegradowalna.

Cena: 54zł (apteki)/ 200 ml

PORADY STYLISTKI FRYZUR KLORANE >>>

KLORANE Balsam Rumianek 50lat