Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU SINSKIN CREATE NEW RULES

SINSKIN CREATE NEW RULES

0
Sin Skin

Poznaj nową markę semiprofesjonalnych kosmetyków do makijażu, która 
inspiruje do poszukiwania nowych wyzwań!

SinSkin wprowadza nową zasadę make upu: przełamywanie zasad. „Create new rules” to hasło będące zaproszeniem do wyjątkowego, różnorodnego i zaskakującego świata SinSkin. Znajdziesz w nim kosmetyki gotowe na to, aby inspirowały Twoją wyobraźnię, bo przecież makijaż to Ty i to Ty wybierasz sposób, w jaki go wykonujesz. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie! Eksperymentuj z makijażem! Nie bój się wyrazić siebie dzięki szerokiej gamie fluidów, cieni do powiek, pomadek, linerów i wielu innych kosmetyków, które czekają na to, aby pobudzić Twoją kreatywność.

Sin SkinMarka SinSkin to wysokiej jakości semiprofesjonalne kosmetyki do makijażu – dla tych, które zajmują się makijażem zawodowo oraz dla tych, których przygoda z makijażem dopiero się zaczyna. W szerokiej gamie produktów znalazły się wszystkie kosmetyki, pędzle i akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego i amatorskiego kufra oraz stworzenia zarówno klasycznego, jak i kreatywnego, nowatorskiego makijażu. Produkty SinSkin powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet.

Sin SkinSinSkin jest marką, w której każda kobieta odkryje swój must-have – mówi Adam Prządka, Head of Artistry SinSkin. – W SinSkin udowadniamy wszystkim kobietom, że semiprofesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek. Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć swoje własne zasady. Kosmetyki SinSkin to ułatwiają. To, co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość i trwałość czy intensywne kolory. Kosmetyki SinSkin posiadają szerokie spektrum zastosowań. Inspirujemy kobiety, zachęcając je do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt. #CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. SinSkin namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice – kreatywność gra tutaj główną rolę.

Sin SkinKosmetyki SinSkin są dostępne w sprzedaży od połowy września 2017 r. w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

Sin Skin