Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU SINSKIN CREATE NEW RULES

SINSKIN CREATE NEW RULES

Sin Skin

Poznaj nową markę semiprofesjonalnych kosmetyków do makijażu, która 
inspiruje do poszukiwania nowych wyzwań!

SinSkin wprowadza nową zasadę make upu: przełamywanie zasad. „Create new rules” to hasło będące zaproszeniem do wyjątkowego, różnorodnego i zaskakującego świata SinSkin. Znajdziesz w nim kosmetyki gotowe na to, aby inspirowały Twoją wyobraźnię, bo przecież makijaż to Ty i to Ty wybierasz sposób, w jaki go wykonujesz. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie! Eksperymentuj z makijażem! Nie bój się wyrazić siebie dzięki szerokiej gamie fluidów, cieni do powiek, pomadek, linerów i wielu innych kosmetyków, które czekają na to, aby pobudzić Twoją kreatywność.

Sin SkinMarka SinSkin to wysokiej jakości semiprofesjonalne kosmetyki do makijażu – dla tych, które zajmują się makijażem zawodowo oraz dla tych, których przygoda z makijażem dopiero się zaczyna. W szerokiej gamie produktów znalazły się wszystkie kosmetyki, pędzle i akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego i amatorskiego kufra oraz stworzenia zarówno klasycznego, jak i kreatywnego, nowatorskiego makijażu. Produkty SinSkin powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet.

Sin SkinSinSkin jest marką, w której każda kobieta odkryje swój must-have – mówi Adam Prządka, Head of Artistry SinSkin. – W SinSkin udowadniamy wszystkim kobietom, że semiprofesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek. Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć swoje własne zasady. Kosmetyki SinSkin to ułatwiają. To, co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość i trwałość czy intensywne kolory. Kosmetyki SinSkin posiadają szerokie spektrum zastosowań. Inspirujemy kobiety, zachęcając je do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt. #CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. SinSkin namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice – kreatywność gra tutaj główną rolę.

Sin SkinKosmetyki SinSkin są dostępne w sprzedaży od połowy września 2017 r. w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

Sin Skin

Poprzedni artykułKosmetyki do oczyszczania skóry Biotaniqe
Następny artykułPATRICIA KAZADI AMBASADORKĄ AVON FREE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]