Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY PATRICIA KAZADI AMBASADORKĄ AVON FREE

PATRICIA KAZADI AMBASADORKĄ AVON FREE

0
Patricia Kazadi Avon Free

Realizacja marzeń to ekscytujące doświadczenie, które nie powinno być podyktowane modą czy presją otoczenia. Sukces nie ma jednej definicji. Sukces to życie, które kochasz. Nie musisz być gwiazdą Instagrama, by czuć się szczęśliwym. Znajdź w sobie odwagę, by pokazać kim naprawdę jesteś. Nie daj się wpasować w określony schemat. Autentycznym, pewnym siebie kobietom i zdecydowanym mężczyznom, którzy chodzą własnymi drogami, Avon dedykuje nowy zapach Free. Ambasadorką zapachu jest Patricia Kazadi, piosenkarka i aktorka, słynąca z indywidualnego charakteru i niezależności.

Stworzone przez topowych, światowych perfumiarzy zapachy Avon Free dla Niej i dla Niego to kompozycja nut, które potrafią w jednej chwili zmienić nastrój i zainspirować do życia na własnych warunkach. Projekt flakonów odzwierciedla koncepcję zapachu. Miękkie linie symbolizują optymizm, pewność siebie i zdecydowanie, a solidna baza wyraża najważniejsze wartości dla młodego pokolenia: tolerancję, radość z dzielenia się i równość płci.

Avon Free dla Niej

To kompozycja dedykowana kobietom, które wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgnąć. Owocowo-orientalne nuty inspirują do odkrywania nieznanych dotąd ścieżek i kreowania rzeczywistości na własnych zasadach. Patricia Kazadii, ambasadorka zapachu przyznaje, że podąża własną drogą, często wbrew schematom. – Uwielbiam otaczać się pozytywną, twórczą energią. Non stop dążę do spełniania marzeń, nawet tych najśmielszych. Staram się nie oglądać za siebie i nie naśladować innych, wolę patrzeć w przyszłość i słuchać swojej intuicji. Avon Free to zapach, dzięki któremu mam jeszcze większą motywację do działania, daje mi pewność siebie i odwagę, by po prostu być sobą – mówi Patricia.

Twórcą zapachu Avon Free dla Niej jest Laurent Le Guernec, jeden z najbardziej cenionych perfumiarzy na świecie. – Zaprojektowałem zapach, który ma wypełnić kobietę optymizmem, odzwierciedlać jej pasje, zainspirować ją do podążania za swym wewnętrznym kompasem i uczynić ją najważniejszą w jej własnej historii – zdradza. Zapach otwiera nuta głowy zachwycająca aromatem mrożonej granity gruszkowej. 
W nucie serca jej świeżość uzupełnia strelicja królewska symbolizująca wolność i radość. Bazą są magnetyzujące nuty żywiczne.

Woda perfumowana: 50 ml, 90 zł

Avon freeAvon Free dla Niego

Wielowymiarowy i z pasją – taki jest współczesny mężczyzna młodego pokolenia. By jego dążenie do celu i pewność siebie nie ustały nawet na chwilę, potrzebuje energetyzującego i orzeźwiającego zapachu, który podkreśli jego prawdziwy charakter. Pierre Negrin, mistrz wśród perfumiarzy, stworzył wielowymiarowy, świeży, intenstwny zapach, który też relaksuje. – Avon Free dla Niego to zapach dla mnie wyjątkowy, ponieważ został stworzony ze szlachetnych, pięknych składników, które są dokładnie takie, jakie możemy spotkać w naturze – niedoskonałe, autentyczne. To arcydzieło wśród zapachów męskich – mówi twórca zapachu.

Otwiera go naturalny imbir pochodzący z Południowej Afryki, słynący z tego, że jest jednocześnie świeży 
i ciepły. Nuta serca należy do zmysłowego i słodkiego fiołka, a bazą jest intrygujące i uspokajające piżmo.

Woda toaletowa: 75 ml, 89 zł

Avon freeZapachy Avon Free dla Niej i dla Niego można zamówić u Konsultantek Avon, kupić poprzez stronę www.avon.pl oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.