Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY SŁODKIE JELLIES CACHAREL

SŁODKIE JELLIES CACHAREL

0

Jellies Cacharel

Jeśli jesteś fanką wszystkiego, co słodkie, a do tego lubisz perfumy Cacharel – koniecznie poszukaj (w kwietniu w Douglasie, od maja także w Sephorze) limitowanej edycji zapachów Jellies.

Najbardziej znane zapachy Cacharel teraz dostępne są w nietypowej formie – flakonikach z paseczkami wyglądającymi jak cukierki. W Polsce w tej formie dostępne są cztery zapachy: Amor Amor, NOA, Anais Anais oraz Amor Amor Tentation. Kolorowy torebkowy flakon 20 ml kosztuje tylko 59 zł. Polecamy!

zapachy Jellies Cacharel

 

Amor Amor

– najbardziej romantyczny zapach Cacharel ze zmysłowymi nutami wanilii, jaśminu i czarnej porzeczki

 

Amor Amor Tentation

– wzbudzający pożądnie miks wanilii, ambry, mandarynki i chińskiego cedru…

 

Anais Anais

– świeży bukiet róż, lilii, ambry i drzewa sandałowego

 

NOA

– ultrakobiece połączenie zapachu peonii z aromatem drzew

 

Poprzedni artykułDERMOPROGRAM LIRENE
Następny artykułBIŻUTERIA Z DUSZĄ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.