Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI SŁONECZNE POGOTOWIE DOVE

SŁONECZNE POGOTOWIE DOVE

0

 

Słońce, wiatr i morze – za to kochamy lato! Niestety nasz letni nastrój mogą zakłócić matowe, pozbawione blasku włosy czy też osłabiona i mocno wysuszona skóra. Mamy na to radę! Wypróbuj nową linię kosmetyków Dove Słoneczny System Ratunkowy.

Wielkimi krokami zbliża się upragnione lato. Już nie możemy doczekać się błogiego wylegiwania na słońcu, powiewu nadmorskiej bryzy czy długich kąpieli w morzu. 😀

Niestety to wszystko za czym tęsknimy cały rok, mocno nadwyręża kondycję zarówno naszych włosów, jak i skóry. Promienie słoneczne, wiatr, sól morska sprawiają, że nasze włosy stają się wysuszone, matowe, często tracą blask i kolor. Działanie zewnętrznych czynników osłabia i wysusza również naszą skórę.

Co zrobić by cieszyć się słońcem i równocześnie zapewnić odpowiednią kondycję naszym włosom i skórze?

By w pełni delektować się latem, Dove przygotował dla kompleksowy zestaw do pielęgnacji skóry i włosów.

W linii kosmetyków Dove Słoneczny System Ratunkowy znajdziesz:

  • balsam  do ciała Dove Esencial Nourishment (18,49 zł/250 ml)
  • żel pod prysznic Dove Deeply Nourishing (10,89 zł/250 ml)
  • szampon do włosów Dove Intense Repair (10,49 zł/250 ml)
  • odżywka do włosów Dove Intense Repair (11,39 zł/200 ml)
  • antyperspirant w sprayu Dove Original (11,99 pln/150 ml)

Szampon i odżywka Dove Intense Repair dzięki zawartej formule Micro Moisture Serum, zapewnią ochronę i wzmocnią twoje włosy od cebulek aż po końce. Natomiast mleczko do ciała Dove Essential Nourishment z unikalnym Deep Care Complex nawilży i pomoże w stopniowej odbudowie naskórka.

 

Teraz przy zakupie dwóch kosmetyków Dove, jednego do pielęgnacji włosów i jednego do pielęgnacji ciała, można wygrać atrakcyjne nagrody.

Codziennie czekają kultowe okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban lub Słoneczny System Ratunkowy Dove, czyli zestaw kosmetyków do pięlęgnacji włosów i ciała. A raz w miesiącu wielbicielki prawdziwej pielęgnacji mogą wygrać Alfa Romeo MTO.

Wystarczy wysłać po zakupach smsa pod numer 7136 z hasłem Dove  lub zalogować się przez stronę www.slonecznepogotowiedove.pl. Pamiętaj tylko, by zachować paragon. 😉

Słoneczne Pogotowie Dove spieszy z pomocą od 1 czerwca aż do końca sierpnia!