Strona główna DIETA I ZDROWIE Sprytne patenty z marką Gosia

Sprytne patenty z marką Gosia

0

Marka Gosia nie posprząta za nas 😉 , ale za to jej sprytne patenty sprawią, że codzienne obowiązki będą o wiele łatwiejsze. Zobacz, co proponują!

Bohaterki w czterech ścianach

Domowa codzienność od lat pozostaje niezmienna – to przede wszystkim na paniach spoczywa obowiązek dbania o czystość i porządek. Mężczyźni i dzieci nieczęsto są włączani w tego rodzaju prace, a powinno być… zupełnie odwrotnie! Warto, by kobiety otwarcie rozmawiały z partnerami o codziennych obowiązkach. Wspólne starania o czysty, zadbany dom, wzmacniają poczucie więzi. Są też połączeniem przyjemnego z pożytecznym – sprzątamy, ale jednocześnie spędzamy ze sobą czas mogąc np. porozmawiać, zamiast… oglądać telewizję.

Familie trumt vom eigenen Haus

Pozytywna edukacja od małego

Dzieci są uważnymi obserwatorami i czerpią wzorce z postępowania rodziców, dlatego dobrze jest przekazywać im partnerski model współpracy. Uczenie ich od najmłodszych lat mądrego podziału pracy w domu, z pewnością da same plusy. Dla malucha to ważna lekcja systematyczności, obowiązkowości i dbania o przedmioty. Już w wieku trzech lat dziecko rozumie, że poszczególne rzeczy mają swoje miejsce w domu dlatego odłożenie na półkę zabawek to doskonałe zadanie dla takiego malucha. Należy jednak pamiętać, że dzieci szybko rosną i zakres ich obowiązków powinien wzrastać razem z nimi. Wyrzucenie śmieci, karmienie domowych pupili, porządkowanie swojej szafy to zadania 6-8 latka, 9-12 latki z powodzeniem mogą wychodzić na spacer z psem, myć naczynia, odkurzać swój pokój czy segregować pranie, nastolatki z kolei mogą zająć się niemal wszystkimi pracami domowymi.

Sprytne patenty

By codzienne prace nie sprawiały trudności żadnemu członkowi rodziny, warto sięgnąć po przedmioty ze sprytnymi patentami, które ułatwią każde domowe zadanie! Marka Gosia wie, że dom najlepiej sprząta się wspólnie – ręka w rękę. Pamiętajmy, że włączenie domowników w codzienne porządki sprawia, że czują się oni ważni i potrzebni. Wtedy domowe porządki naprawdę mogą sprawić i dzieciom, i dorosłym, wiele powodów do radości. Wystarczy pozytywne nastawienie i… kilka sprytnych patentów!

Folia do żywności z ucinarką! To doskonały patent, dla wszystkich którzy zmagają się z trudną do podzielenia na kawałki folią spożywczą. Dzięki wygodnej ucinarce nie potrzebujemy dodatkowych narzędzi w postaci noża czy nożyczek, a kanapki do szkoły może wspólnie z mamą zapakować nawet najmłodszy członek rodziny.

Wiele z nas nie przepada za zmywaniem gdyż nie lubi kontaktu z detergentami, resztkami jedzenia, tłuszczem. Podczas mycia uszkadzamy paznokcie, a nawet najlepszy lakier do paznokci nie ma szans z szorowaniem i długim namaczaniem w wodzie. Doskonałym rozwiązaniem jest praktyczny Czyścik z uchwytem marki Gosia, który doskonale chroni dłonie i paznokcie przed uszkodzeniem. Czyścik z pewnością ułatwi prace i sprawi, że szybko uporamy się ze zmywaniem naczyń po rodzinnym obiedzie. Co więcej może to być dobra zabawa, jeśli znajdziemy pomocników. Dzieci, które pomogą wytrzeć naczynia do sucha i mąż, który szybko upora się z posegregowaniem garnków i talerzy to sposób na to, aby prace domowe były fajnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu.Czys╠ücik z uchwytem

Innowacyjny Mop żółta mikrofibra marki Gosia posiada gąbkę szorującą, która pomaga w usuwaniu plam i bardzo trudnych zabrudzeń. Dzięki materiałowi wysokiej jakości doskonale sprawdza się podczas zbierania rozlanych płynów w szybki sposób chłonąc wodę. Kurz i brud „przykleja się” do niego, a nie rozmazuje. Idealnie nadaje się do mycia podłóg, zwłaszcza paneli i parkietów, a także do odświeżenia dywanów oraz wykładzin.

Woreczki z suwakiem MIX to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu porządku wśród drobnych rzeczy. Dzieci mogą wrzucić do woreczków swoje przybory szkolne i kredki, które często zamiast na biurku – lądują gdzieś pod łóżkiem. Mężczyźni będą mieć wreszcie w jednym miejscu swoje śrubki albo gwoździe, a panie – na przykład spinki, kosmetyki, gumki do włosów czy paragony. Dzięki wygodnemu suwakowi i bardzo wysokiej wytrzymałości, woreczki będą nieocenione w podróży, jako gadżet porządkujący drobne przedmioty. Każdego dnia mogą nam również towarzyszyć w torbie czy plecaku. Zapakujmy do nich przekąskę lub drugie śniadanie i rozkoszujmy się świeżym jedzeniem o każdej porze.

Na dobry początek

Przedmioty ze sprytnymi patentami ułatwiają codzienne obowiązki. Warto więc je wykorzystać i krok po kroku, przeorganizować życie rodzinne. Bo przecież skoro kobieta pracuje na pełnym etacie, dokładnie tak jak jej mąż, domowym etatem powinni się podzielić. Dla dobra całej rodziny. Wszelkie metody i działania mające na celu nauczyć malca dbania o porządek na nic się zdadzą, jeśli nie będzie miał on przykładu rodziców.