St.Tropez – kosmetyki samoopalające do twarzy i ciała

St.Tropez – kosmetyki samoopalające do twarzy i ciała

1974
0
PODZIEL SIĘ

St.Tropez to kosmetyki, które zapewnią Twojej twarzy i ciału zdrową opaleniznę, niezależnie od pory roku. 

St.Tropez Pianka samoopalająca

bez koloru i przykrego zapachu, polecana do skóry wrażliwej. Nowa, zaawansowana, „dyskretna”, niezwykle lekka formuła gwarantuje naturalną, zdrową opaleniznę bez podrażnień. Formuła bez koloru, nie pozostawia żadnych smug, a spektakularny efekt na skórze jest taki sam jak po zastosowaniu klasycznego samoopalacza St.Tropez. Dodatkowo przykry zapach został całkowicie wyeliminowany, w zamian oferujemy nowy, pobudzający zmysły aromat. Pianka jest niezwykle łatwa w użyciu: nie klei się, szybko wchłania i wysycha. Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu i utrzymuje się przez długi czas. Poza tym skóra jest ultra nawilżona i pełna blasku.

St.Tropez Balsam samoopalający

bez koloru i przykrego zapachu, polecany do skóry wrażliwej. Nowa, zaawansowana, „dyskretna”, niezwykle lekka formuła gwarantuje naturalną, zdrową opaleniznę bez podrażnień. Formuła bez koloru, nie pozostawia żadnych smug, a spektakularny efekt na skórze jest taki sam jak po zastosowaniu klasycznego samoopalacza St.Tropez. Dodatkowo przykry zapach został całkowicie wyeliminowany, w zamian oferujemy nowy, pobudzający zmysły aromat. balsam jest niezwykle łatwy w użyciu: nie klei się, szybko wchłania i wysycha. Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu i utrzymuje się przez długi czas. Poza tym skóra jest ultra nawilżona i pełna blasku.

St.Tropez Balsam samoopalający

 

 

St.Tropez Samoopalacz do twarzy

bez koloru i przykrego zapachu, polecany do skóry wrażliwej. Nowa, zaawansowana, „dyskretna”, niezwykle lekka formuła gwarantuje naturalną, zdrową opaleniznę bez podrażnień. Ta lekka, beztłuszczowa emulsja do twarzy szybko się wchłania, nie zatyka porów i stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Samoopalacz jest łatwy w aplikacji, gwarantuje dodatkowe nawilżenie i złocistą, zdrowo wyglądającą opaleniznę. Przykry zapach został całkowicie wyeliminowany, w zamian oferujemy nowy, pobudzający zmysły aromat. Testowany dermatologicznie.

St.Tropez Samoopalacz do twarzy

 

St.Tropez Balsam samoopalający do ciała o ciemnym odcieniu

Najciemniejszy odcień samoopalacza skrojony na miarę indywidualnych potrzeb dostosowanych do kolorytu skóry. Ta lekka emulsja jest łatwa w użyciu i szybko się wchłania. Dodatkowo doskonale nawilża a  nowa formuła przedłuża długość utrzymywania się opalenizny. Przykry zapach został całkowicie wyeliminowany, w zamian oferujemy nowy, pobudzający zmysły aromat. Balsam jest niezwykle łatwy w użyciu: nie klei się, szybko wchłania i wysycha. Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu i utrzymuje się przez długi czas. Poza tym skóra jest ultra nawilżona i pełna blasku.

St.Tropez Balsam samoopalający do ciała o ciemnym odcieniu

 

St.Tropez Pianka samoopalająca o ciemnym odcieniu

Najciemniejszy odcień samoopalacza skrojony na miarę indywidualnych potrzeb dostosowanych do kolorytu skóry. Ta lekka pianka jest łatwa w użyciu i szybko się wchłania.  Dodatkowo  doskonale nawilża a nowa formuła przedłuża długość utrzymywania się opalenizny. Przykry zapach został całkowicie wyeliminowany, w zamian oferujemy nowy, pobudzający zmysły aromat. Pianka jest niezwykle łatwy w użyciu: nie klei się, szybko wchłania i wysycha. Efekt jest widoczny już  po  pierwszym użyciu i utrzymuje się przez długi czas. Poza tym skóra jest ultra nawilżona i pełna blasku.

St.Tropez Pianka samoopalająca o ciemnym odcieniu

Stopniowo budujący opaleniznę balsam do ciała

z domieszką brązu, który dostarcza skórze  złocisty odcień stopniowo budując piękną, zdrową opaleniznę. Ten odżywczy balsam jest niezwykle łatwy w aplikacji, szybko się wchłania, nie zostawia smug, sprawia, że skóra jest niezwykle gładka i miękka. Doskonale pokrywa ciało niwelując  wszelkie  niedoskonałości,  subtelnie rozświetla skórę nadając jest zdrowy, naturalny koloryt.

Polecany  do wszystkich karnacji. Innowacyjny Hydraglow Complex pomaga stopniowo budować pożądany blask, bez przykrego zapachu samoopalacza i co jest potwierdzone klinicznie nawilża skórę do 48 godzin!

Stopniowo budujący opaleniznę balsam do ciała

St.Tropez Luksusowy olejek samoopalający do ciała

Najbardziej luksusowy samoopalacz dla naturalnej, muśniętej słońcem, świetlistej opalenizny, która trwa wiele dni. Inspirowany słoneczną Brazylią suchy olejek nadaje skórze głębokiego nawilżenia, sprawia, że skóra wygląda zdrowo i jest przepięknie rozświetlona. Bez przykrego zapachu samoopalacza, naturalnie perfumowany olejkami esencjonalnymi. Szybki i łatwy w aplikacji, nietłusty, ultra nawilżający, nie pozostawia smug.

St.Tropez Luksusowy olejek samoopalający do ciała

 

 

St.Tropez Luksusowy olejek samoopalający do twarzy

Luksusowy samoopalający olejek do twarzy, szybko wysycha, nie zatyka porów, nadaje skórze twarzy zdrowego wyglądu. Opalenizna długo się utrzymuje sprawiając, że skóra jest pełna blasku i doskonale rozświetlona.

Testowany dermatologicznie i klinicznie polecany do skóry wrażliwej. Ultra nawilżający, naturalnie perfumowany olejkami esencjonalnymi.

St.Tropez Luksusowy olejek samoopalający do twarzy

 

St.Tropez Samoopalająca ultra nawilżająca pianka

nowa ulepszona formuła! Gwarancja perfekcyjnej, naturalnej opalenizny. Nieprzyjemny zapach samoopalacza został wyeliminowany, pianka indywidualnie dopasowuje się do odcienia skóry głęboko ją nawilżając, a spektakularny efekt utrzymuje się jeszcze dłużej.

Łatwa w użyciu, gwarantuje naturalną opaleniznę bez smug. Testowana dermatologicznie. Super- lekka pianka zapewnia aksamitną i równomierną opaleniznę całego ciała. Wzbogacona witaminą E, nadaje efekt doskonałej, naturalnej opalenizny bez smug.

St.Tropez Samoopalająca ultra nawilżająca pianka