Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU (NIE TYLKO ) ŚWIĄTECZNA REGENERACJA ABSOLUTNA OD SELVERT THERMAL

(NIE TYLKO ) ŚWIĄTECZNA REGENERACJA ABSOLUTNA OD SELVERT THERMAL

0
selvert thermal zestaw

Filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Nie brak w niej również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii, biotechnologii, chemii czy inżynierii genetycznej ostatnich 25 lat. Świąteczny zestaw tej marki ucieszy więc fanki „kosmetycznego samoleczenia”.

swieta-2016_button_300px

Świąteczny zestaw kosmetyków Regeneration Absolue marki Selvert Thermal (450 zł, dostępny w gabinetach)

To zestaw dwóch kosmetyków odbudowujących, opracowanych z myślą o skórze normalnej i delikatnej oraz wymagającej intensywnej regeneracji. Dodatkowo można w nim znaleźć specjalne serum nawilżające w fiolkach, które są idealne do zastosowania przed wielkim wyjściem. Do codziennej pielęgnacji rekomendowane są dwa preparaty z tego zestawu: Krem regenerujący oraz Żel-krem regenerujący na okolice oczu. Zawierają one specjalny ProRenew complex o działaniu odbudowującym oraz wyciąg z białka ślimaka, które go rolą jest rewitalizacja skóry oraz poprawa jej warstwy ochronnej.

selvert thermal zestaw

swieta-2016_button_300px