Strona główna MAKIJAŻ SYMULATOR MAKIJAŻU SHISEIDO

SYMULATOR MAKIJAŻU SHISEIDO

0

Prosto z Japonii przyleciała do Warszawy wyjątkowa maszyna – symulator makijażu Shiseido. W 5 perfumeriach Sephory możesz umówić się na specjalne konsultacje, dzięki którym dowiesz się, w jakim make-upie jest ci najkorzystniej! Polecamy! 

Jak to działa? 

Makeup Simulator to pierwsza taka maszyna na rynku polskim, jedna z trzech dostępnych w Shiseido na całym świecie. Umożliwia pokazanie klientki w wielu odsłonach makijażowych, wypróbowania różnych wersji kolorystycznych z zastosowaniem różnych produktów – bez wielokrotnego demakijażowania. Ostatecznie klientka może zdecydować się na najciekawszy makijaż, który w rzeczywistości wykona konsultantka.

Gdzie się umówić na konsultacje?

W Sephorach:

Galeria Mokotów – 8–11.12.2011

Promenada 14-18.12 (5 dni)

Sadyba 28-31.12 (4 dni)

Podczas konsultacji klientkom zostają wręczane próbki pielęgnacyjne i makijażowe.

Gorąco polecamy!

symulator makijażu Shiseido, Sephora

 

Poprzedni artykułWELLNESS ORIFLAME
Następny artykułSALCO AU NATUREL
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.