Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW System Professional – ultraspersonalizowana pielęgnacja włosów

System Professional – ultraspersonalizowana pielęgnacja włosów

0
system professional

Widocznie zdrowsze i bardziej podatne na układanie – takie włosy to Twoje marzenie? W takim razie musisz poznać bliżej nowy System Professional, czyli prawdziwy przełom w dziedzinie pielegnacji włosów oparty na opatentowanym kompleksie EnergyCode.

Nowy System Professional to wynik zaawansowanej pracy naukowców oraz stylistów nad wysoce skuteczną i spersonalizowaną pielęgnacją, inspirowaną luksusową pielęgnacją skóry twarzy. Wieloletnie badania zaowocowały odkryciem sekretu transformacji włosów, które ponownie mogą uzyskać dziewiczą kondycję. Bazowym założeniem pielęgnacji System Professional jest indywidualny profil energetyczny włosów. Ten unikalny niczym odcisk palca kod energetyczny jest definiowany przez poziom lipidów we włosach. Lipidy, stanowiące 4% składu składu włosa, mają niezwykle aktywny wpływ na ich energię. To one stanowią swoiste spoiwo dla elementów budulcowych keratyny, jednocześnie zapewniając spójność i elastyczność.

hairRewolucyjna technologia EnergyCode

Produkty do pielęgnacji domowej i zabiegi salonowe System Professional powstały w oparciu o rewolucyjną technologię EnergyCode, opracowaną, by przywracać naturalną równowagę lipidów we włosach i chronić keratynę. Kompleks EnergyCode to opatentowana kompozycja oparta na bazie pięciu naturalnych lipidach oraz witaminie B, kofeinie i histydynie. Takie połączenie pozwala wyraźnie wzmocnić włosy, a także odzyskać ich dziewiczy wygląd. Przy regularnym stosowaniu produktów System Professional włosy stają się także do 10 razy mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Są także bardziej elastyczne i łatwiej się układają.

Pierwszym krokiem do odbudowy włosa jest diagnoza – Mapowanie Kodu Energetycznego. Doboru odpowiedniego systemu pielęgnacyjnego, który pozwala zmaksymalizować energię włosów, dokonuje fryzjer przy użyciu specjalnej aplikacji System Professional oraz mikroskopu, po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu z klientem.

– Kiedy już wysłuchamy potrzeb i oczekiwań klienta, dowiemy się, co lubi i jaki efekt chciałby uzyskać, wprowadzamy dane do aplikacji System Professional, która krok po kroku prowadzi nas do spersonalizowanego wyniku. Następnie sięgamy po mikroskop, dzięki któremu możemy zobaczyć całą skórę głowy i całą długość włosa. Kiedy mamy już tę wiedzę, system podpowiada nam jak najdoskonalszą, jak najlepiej spersonalizowaną pielęgnację dla skóry głowy i włosów – tak o mappingu i jego roli mówi Maryla Kaczmarek, ambasador marki System Professional.

174 miliony kombinacji EnergyCode

System Professional oferuje 174 miliony kombinacji EnergyCode, co oznacza, że nie ma dwóch osób o takich samych potrzebach. Każdy wygenerowany system pielęgnacyjny składa się przynajmniej z trzech lub czterech produktów – szamponu, zabiegu ekspresowego oraz kosmetyków wykończeniowych. Taki system może być rozbudowywany, czy to podczas zabiegów w salonie czy podczas pielęgnacji w domu. Mapowanie Kodu Energetycznego należy przeprowadzać co 6 miesięcy lub częściej, w przypadku dostrzeżenia istotnych zmian w kondycji włosów lub skóry głowy.

W szerokiej gamie System Professional znajdują się zarówno produkty oczyszczające, poddające włosy metamorfozie, jak i zapewniające wykończenie. Odpowiadają one na różne potrzeby skóry głowy i włosów, gwarantując im regenerację i ochronę, uwzględniając jednocześnie ich zróżnicowaną teksturę. W ofercie marki znajdują się również profesjonalne zabiegi, zintensyfikowane poprzez działanie ampułek i emulsji, wspierane działaniem sauny i masażu.

system professionalArchitektura portfolio nowego System Professional

Zapewniające zdrową kondycję skóry głowy:

  • Balance do wrażliwej skóry głowy
  • Purify zapewniające kontrolę nad łupieżem

Regenerujące i chroniące włosy przed działaniem czynników zewnętrznych, które skutecznie pomagają rekonstruować włókna włosów:

  • Color save do włosów farbowanych Repair do włosów zniszczonych
  • Luxe Oil chroniące keratynę

Dostosowane do każdej tekstury włosów, zapewniające im optymalną dawkę energii:

  • Hydrate do włosów naturalnych i suchych
  • Volumize do włosów cienkich
  • Smoothen do włosów grubych, niezdyscyplinowanych i kręconych

Uzupełnieniem podstawowej pielęgnacji jest linia zaawansowanych produktów extra opracowanych z myślą o intensywnym działaniu z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii. To produkty, które zapewniają włosom głęboką metamorfozę i jednocześnie stanowią bazę profesjonalnych usług w salonie.

System Professional zawiera również unikalną kompozycję zapachową, gwarantującą niezwykłe doznania zmysłowe. Każdy produkt marki posiada ten sam charakterystyczny zapach jako akord bazowy – kwiatowo-orientalny. Kompozycja oparta jest na bazie kwiatowych nut – delikatnego jaśminu i pełnych świeżości magnolii połączonych z aksamitnym, kremowym aromatem brzoskwini, kojącą wanilią oraz intensywnym drewnem sandałowym. Każdy kod energetyczny posiada swój własny, unikalny zapach.

system professionalProdukty System Professional są dostępne w wybranych salonach fryzjerskich.

www.systemprofessional.com