Strona główna PIELĘGNACJA SZCZUPLEJSZA Z CRYOSLIM!

SZCZUPLEJSZA Z CRYOSLIM!

Stosowanie zimna jako metody leczniczej ma korzenie w zamierzchłych czasach. Oddziaływanie niskich temperatur może również wpłynąć pozytywnie na naszą urodę. Zimno znakomicie sprawdza się przy modelowaniu sylwetki. Z tego powodu Aurum Distribution Group wprowadza na rynek urządzenie CryoSlim, które wykorzystuje lipokriolizę do redukcji niechcianych fałdek. Wymroź tłuszcz raz na zawsze!

 Metoda 

Badania kliniczne wykazały, iż lipidy zawarte w komórkach tłuszczowych są wrażliwe na działanie niskiej temperatury. CryoSlim to innowacyjne urządzenie francuskiego producenta aparatury medycznej, wykorzystujące zjawisko lipokriolizy, czyli trwałego niszczenia komórek tłuszczowych (adipocytów) zimnem.

Metoda ta polega na przyłożeniu w miejsce nadmiernych akumulacji tłuszczowych specjalnej głowicy (Cryode), która zasysa i schładza tkankę tłuszczową optymalnie do 3°C. W wyniku tego dochodzi do krystalizacji lipidów, wstrzymania funkcji życiowych i samounicestwienia komórek tłuszczowych. To naturalne, fizjologiczne zjawisko określane jest mianem apoptozy, czyli kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych.

  • I faza – komórki tłuszczowe 
  • II faza – apoptoza „zamrozonych” komórek tłuszczowych 
  • III Faza – trwałe zanikanie adipocytów 
  • IV faza – zredukowana tkanka tłuszczowa

 Efekty 

Efektem jest bezpowrotna utrata nadmiernej ilości komórek tłuszczowych! Ubytek grubości fałd tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej widoczny jest już po 2 tygodniach. Stanowi to 30-40% efektu Pełne rezultaty można zobaczyć po 6 tygodniach od zabiegu 1-3 zabiegów w serii (odstępy 4-6 tygodnia)

Ostateczny efekt już po 4-6 tygodniach! Bezbolesny i bezpieczny, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności

 Komfort i bezpieczeństwo 

Zabieg z CryoSlim nieinwazyjny, a co za tym idzie bezbolesny. Podczas sesji może być odczuwane jedynie delikatne napięcie oraz wrażenie chłodu przez kilka pierwszych minut. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieznacznie zaczerwieniona, lekko obrzmiała, z lekką utratą czucia. Stan ten znika po 1-2 godzinach od zabiegu.

CryoSlim zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort oddziaływania zimna na tkanki. Sensory kontrolujące temperaturę nie dopuszczają do oziębienia tkanek głębiej położonych poniżej 3°C. W ten sposób chronią skórę przed uszkodzeniem. Długotrwałe i kontrolowane lokalne oziębianie tkanki podskórnej nie powoduje uszkodzenia przyległych tkanek (naczyń krwionośnych, nerwów obwodowych, skóry czy mięśni). Ponadto przy usuwaniu zniszczonych komórek tłuszczowych nie dochodzi do obciążenia wątroby czy nerek, a poziom lipidów (cholesterolu i trójglicerydów) we krwi nie wzrasta.

 Wskazania 

Zabieg lipokriolizy z zastosowaniem CryoSlim jest dedykowany osobom z lokalną nadwagą, wykazujących opór na stosowana dietę czy trening: brzuch, talia, wewnętrzne części ud, bryczesy, pośladki, łydki, nawisy skórne i zwiotczenia fałdu dołu pachowego, dolna część pleców, ramiona oraz podbródek.

Poprzedni artykułL’ORÉAL PRO-KERATIN REFILL
Następny artykułTOMASZ CIACHOROWSKI OPOWIADA O „7 DNIOWYM WYZWANIU ŚWIEŻOŚCI”
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]