Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI tołpa:dermo face,idealic. – dla skóry z nierównomiernym kolorytem

tołpa:dermo face,idealic. – dla skóry z nierównomiernym kolorytem

0

tołpa:dermo face, idealic. to specjalistyczna linia do pielęgnacji skóry z nierównomiernym kolorytem. Dowiedz się więcej o tym typie skóry i poznaj proponowany przez markę program jej pielęgnacji. 

Skóra najszybciej reaguje na procesy zachodzące w organizmie. Największy wpływ na jej wygląd mają: promieniowanie UV, stres, zanieczyszczenia powietrza, papierosy oraz zła dieta. Pod wpływem stresującego i niezdrowego stylu życia skóra staje się odwodniona, a nawet sucha, mogą pojawić się niedoskonałości, rozszerzone naczynka i przebarwienia. U niektórych skóra może reagować nadmierną produkcją sebum. Jeśli niekorzystne czynniki oddziałują na nią przez dłuższy czas, uszkadzają ją oraz jej system naprawczy, nie dając szans na regenerację. Ale systematyczna pielęgnacja działająca jednocześnie na kilka problemów zarówno na powierzchni jak i w głębi skóry pobudza ją do odnowy, ogranicza pojawienie się nieestetycznych zmian i spowalnia starzenie.

Rozpoznasz ją po:

 • przebarwieniach
 • zaczerwienieniach
 • niedoskonałościach
 • szarym odcieniu
 • niejednolitej teksturze i rozszerzonych porach

Przyczyny

głównymi przyczynami pojawiających się zmian są:

 • uwarunkowania genetyczne
 • promieniowanie UV
 • stres i intensywny tryb życia
 • palenie papierosów czynne i bierne
 • niezdrowa dieta
 • brak wystarczającej ilości snu
 • pielęgnacja niedopasowana do potrzeb skóry

Pielęgnacja:

 • oczyszczanie

2 razy dziennie oczyszczaj skórę z zanieczyszczeń i makijażu. Dostosuj kosmetyki do rodzaju skóry. W przypadku skóry suchej wybierz mleczko lub emulsję micelarną, a skóra normalna i mieszana dobrze zareaguje na delikatny żel lub płyn micelarny. Najlepszym wyborem będą produkty nie zawierające agresywnych detergentów tylko łagodne substancje myjące. Do demakijażu oczu wybierz oddzielny produkt, dzięki temu dodatkowo wzmocnisz rzęsy i zadba o delikatną skórę wokół oczu.

 • tonizacja

dla dopełnienia oczyszczania zastosuj tonik po każdym umyciu twarzy. Przywróci skórze fizjologiczne pH i przygo- tuje na przyjęcie kolejnych kosmetyków.

 • pielęgnacja na dzień

powinna działać dwukierunkowo – połączenie właściwości pielęgnacyjnych z maskującymi to najlepsze i najszybsze rozwiązanie, by uzyskać idealny wygląd. Takie zadanie spełniają upiększające kremy BB i CC zapewniając redukcję przebarwień, zaczerwienień i niedoskonałości, a także dostarczając pigmentów, które poprawiają wygląd skóry od razu dając efekt jednolitego kolorytu i gładkiej tekstury.

 • pielęgnacja na noc

przede wszystkim powinna regenerować skórę w czasie snu i redukować uszkodzenia przyczyniające się do szybszego starzenia, powstałe w ciągu dnia pod wpływem stresu, szkodliwych czynników środowiska i niezdrowego stylu życia. W efekcie zapewniając wypoczęty wygląd po przebudzeniu.

 • Pielęgnacja uzupełniająca

1-2 razy w tygodniu stosuj maskę oczyszczającą, która odnowi i oczyści powierzchnię skóry, poprawi jej teksturę i ujednolici koloryt.

Zbuduj plan pielęgnacji dla Twojej skóry. To przecież pod Twoją opieką jest ona na co dzień.

Poniżej proponujemy Ci plan pielęgnacji, z którego możesz skorzystać w całości albo potraktować jako inspirację i uzupełnić go pozostałymi dermokosmetykami tołpa:® dermo face.

W skład dermokosmetyków tołpa: dermo face, idealic wchodzą:

 1. BB krem upiększający, Lekki,
 2. BB krem upiększający, Bogaty,
 3. CC krem upiększający
 4. upiększający krem regenerujący na noc
 5. upiększająca maska oczyszczająca na twarz, szyję i dekolt

Nasze dermokosmetyki tołpa: dermo face, idealic zawierają torf tołpa i odpowiednio dobrane składniki, które działają dwukierunkowo zapewniając redukcję przebarwień, zaczerwienień i niedoskonałości, a także dostarczając pigmentów, które poprawiają wygląd skóry od razu dając efekt jednolitego kolorytu i gładkiej tekstury.

Skuteczność działania linii tołpa:dermo face, idealic. została potwierdzona w badaniach dermatologicznych w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego oraz badaniach aparaturowych na grupie 200 osób.

BB krem upiększający Lekki

Nasz dermokosmetyk ujednolica koloryt i wygładza teksturę skóry. Nawilża, odżywia i uelastycznia przeciwdziałając starzeniu. Rozjaśnia przebarwienia i ogranicza powstawanie nowych.Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz wzmacnia naczynka krwionośne. Zwęża pory i redukuje niedoskonałości. Dzięki mikrokapsułkom z pigmentami nadaje skórze zdrowy odcień.

Mamy na to dowody*

 • ujednolica koloryt skóry i redukuje przebarwienia o 10% po 3 tygodniach stosowania
 • wzmacnia naczynka krwionośne i redukuje zaczerwienienia o 16% po tygodniu stosowania
 • zwiększa nawilżenie skóry o 27% zaraz po zastosowaniu i utrzymuje nawilżenie przez 12h

* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób

Małe wielkie składniki: torf tołpa, ekstrakt z korzenia punarnavy, ekstrakt z senesu wąsko- listnego, ekstrakt z czarnego bzu, ekstrakt z kory cynamonowca, olej macadamia, masło shea, olej jojoba, mikrokapsułki z pigmentami

cena ok. 40 zł/40 ml

BB krem upiększający Bogaty

Ujednolica koloryt i wygładza teksturę skóry. Nawilża i uelastycznia przeciwdziałając starzeniu. Rozjaśnia przebarwienia i ogranicza powstawanie nowych. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz wzmacnia naczynka krwionośne. Ogranicza wydzielanie sebum i przeciwdziała błyszczeniu. Zwęża pory i redukuje niedoskonałości. Dzięki mikrokapsułkom z pigmentami nadaje skórze zdrowy odcień.

Mamy na to dowody*

 • ujednolica koloryt skóry i redukuje przebarwienia o 8% po 3 tygodniach stosowania
 • wzmacnia naczynka krwionośne i redukuje zaczerwienienia o 11% po tygodniu stosowania ogranicza ilość sebum o 23% zaraz po zastosowaniu i utrzymuje matową skórę do 8h

* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób

Małe wielkie składniki: torf tołpa., ekstrakt z korzenia punarnavy, ekstrakt z senesu wąsko- listnego, ekstrakt z czarnego bzu, ekstrakt z kory cynamonowca, mikrokapsułki z pigmentami

cena ok. 40 zł/ 40 ml

CC krem upiększający SPF 30

Ujednolica koloryt i wygładza teksturę skóry. Maskuje zaczerwienienia, rozszerzone naczynka, przebarwienia i niedoskonałości. Nawilża i uelastycznia. Wzmacnia naczynka krwionośne i łagodzi podrażnienia. Rozjaśnia przebarwienia i ogranicza powstawanie nowych. Chroni przed promieniowaniem UV i przeciwdziała starzeniu.

Mamy na to dowody*

 • ujednolica koloryt skóry i redukuje przebarwienia o 21% po 3 tygodniach stosowania
 • wzmacnia naczynka krwionośne i redukuje zaczerwienienia o 16% po tygodniu stosowania
 • w wysokim stopniu chroni przed promieniowaniem UV, długo- trwale kryje i utrzymuje się na skórze do 12h

* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób

Małe wielkie składniki: torf tołpa, ekstrakt z korzenia punarnavy, ekstrakt z senesu wąskolistnego, ekstrakt z perełkowca japońskiego

Cena ok. 40 zł/ 40 ml

Upiększający krem regenerujący na noc

regeneruje skórę w czasie snu i stopniowo ujednolica jej koloryt, zapewniając efekt wypoczętej skóry po przebudzeniu. Łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i wzmacnia naczynka krwionośne. Rozjaśnia przebarwienia i ogranicza powstawanie nowych. Przywraca optymalny poziom nawilżenia i uelastycznia przeciwdziałając starzeniu skóry.

Mamy na to dowody*

 • ujednolica koloryt skóry i redukuje przebarwienia o 7% po 3 tygodniach stosowania
 • poprawia elastyczność skóry o 12% po 3 tygodniach stosowania zwiększa nawilżenie skóry o 16%
 • zaraz po zastosowaniu i utrzymuje nawilżenie przez 12h

* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 40 osób

Małe wielkie składniki: torf tołpa, ekstrakt z korzenia punarnavy, ekstrakt z senesu wąsko- listnego, ekstrakt z perełkowca japońskiego

Cena ok. 40 zł/ 40 ml

Upiększająca maska oczyszczająca na twarz, szyję i dekolt

Pomaga uzyskać idealny wygląd skóry. Odnawia jej powierzchnię, oczyszcza i usuwa zrogowaciały naskórek. Poprawia teksturę skóry i ujednolica jej koloryt. Adsorbuje zanieczyszczenia, odblokowuje i zwęża pory. Przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Łagodzi podrażnienia i nawilża. Pozostawia skórę idealnie gładką, matową i promienną.

Mamy na to dowody*

 • ujednolica koloryt skóry i poprawia jej teksturę
 • oczyszcza i przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości
 • odnawia, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę

* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 30 osób

Małe wielkie składniki: torf tołpa, biała glinka, ekstrakt z kory cynamonowca, piasek korundowy, mleczan sodu, alantoina, gliceryna

cena ok. 9 zł/ 2×6 ml

tolpa-dermo-face-idealic