Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY Trésor La Nuit – nowa odsłona legendarnego zapachu Lancôme

Trésor La Nuit – nowa odsłona legendarnego zapachu Lancôme

0

Zapach Trésor La Nuit Eau de Toilette stanowi uosobienie zmysłowej, śmiałej, nieskrępowanej i asertywnej kobiecości. Jest znacznie bardziej świeży i lekki niż legendarna Eau de Parfum, a jego kompozycja opiera się na odważnych kontrastach. Przyciąga owocowymi akordami zielonych, kwaskowatych nut, a w zetknięciu ze skórą staje się wyjątkowo czarujący i upajający. Sprawdźcie same!

tresorLa Nuit Trésor: miłosna saga opowiedziana przez różane trio

Miłość to niekończąca się opowieść, a La Nuit Trésor od Lancôme pisze jej nowy rozdział. Każdy zapach La Nuit Trésor ma swoją wyjątkową różę, która posiada dar ożywiania miłosnych historii niepowtarzalnym zapachem. Intrygująca róża Aphrodisiaque błyszczy w Eau de Parfum. Róża Caresse w Caresse Eau de Parfum emanuje niebywałą słodyczą. Róża Passion tworzy serce nowej Eau de Toilette, która wyraża pragnienie intensywnego przeżywania miłości każdego dnia, jak w momencie, gdy uczucie dopiero rozkwitało. Świeżość odurzającej nuty głowy jest równie silna jak uczucie błogiego upojenia, które wywołuje. To nowy manifest namiętnej miłości.

Uzależniający eliksir i nieodpartej sile przyciągania

Najnowszy zapach Lancôme stanowi uosobienie zmysłowej, śmiałej, nieskrępowanej i asertywnej kobiecości. Jest znacznie bardziej świeży i lekki niż legendarna Eau de Parfum, a jego kompozycja opiera się na odważnych kontrastach. Przyciąga owocowymi akordami zielonych, kwaskowatych nut, a w zetknięciu ze skórą staje się wyjątkowo czarujący i upajający.

Pasja zaklęta w róży

Zapach La Nuit Trésor Eau de Toilette autorstwa Christophe Raynaud oraz Amandine Clerc Marie łączy nuty owocowo–piżmowo-kwiatowo-orientalne. W sercu króluje róża damesceńska, metafora wielkiej miłości. Wokół niej tańczą bogate nuty, roztaczające woń soczystych malin, porzeczek i liczi, które wciągają w aromatyczną grę zmysłów. Zestawienie kontrastujących ze sobą nut tworzy wielowymiarowy paradoks. Odświeżające nuty głowy eksplodują cytrusami, wśród których prym wiedzie bergamotka. Emocje stopniowo opadają, gdy pojawia się elegancki, kwiatowy bukiet złożony z piwonii i konwalii. W zapachu została zachowana esencja paczuli, która w połączeniu z tahitańską wanilią pozostawia niezatarty ślad w sercach i umysłach. Całość kompozycji spowija jedwabisty, subtelny welon białego piżma.

Czarny diament zmienia barwę

W przemyśle jubilerskim, stanowiące obiekt pożądania purpurowe diamenty są bardzo rzadkie. Głęboka barwa, od szkarłatno-purpurowej do niebiesko-fioletowej przydaje im tajemniczości, której nie posiada żaden inny kamień szlachetny. Ten drogocenny minerał stał się inspiracją dla flakonu i opakowania nowego zapachu, czyniąc diamentową buteleczkę La Nuit Trésor jeszcze bardziej tajemniczą i drogocenną.

Rekomendowane ceny detaliczne:

  • 30ml – 240 zł
  • 50ml – 340 zł
  • 100ml – 450 zł

penelope