TRWAŁA EPILACJA URZĄDZENIEM VECTUS W ESTEDERM

TRWAŁA EPILACJA URZĄDZENIEM VECTUS W ESTEDERM

1058
0
PODZIEL SIĘ

Wiosna oraz lato zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zadbać o wygląd nóg! Polecamy wam zabieg trwałej epilacji urzędzeniem Vectus, dzięki któremu twoje nogi będą jedwabiście gładkie, bez owłosienia i gotowe do pokazania! Z zabiegu możecie skorzystać na przykład w Estederm Klinika Ambroziak.

Estedem, klinika Ambroziak, zabieg na nogi, gładkie nogi

Urządzenie Vectus, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu. 

Korzyści wynikających z tego jest kilka:

  • dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Zabieg jest bardziej efektywny
     
  • indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.

Na skuteczność zabiegu wpływa również opatentowana technologia „photo recycling”, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca , co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest  w stu procentach radykalnie zwiększając efektywność procedury.

Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera (dla przykładu redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty!), ale również zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. 

Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Laser Vectus to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Sprawdzony adres – Estederm Klinika Ambroziak

Estederm Klinika Ambroziak znajduje się w Warszawie i wyróżnia się profesjonalizmem oraz wysoką jakością usług. Zabiegi wykonuje wyspecjalizowana kadra na czele z dr. Marcinem Ambroziakiem. W ofercie kliniki znajdziemy zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, flebologii praz chirurgii naczyniowej oraz kosmetologii.

Estedem, Klinika Ambroziak, dr Ambroziak

Polecamy!