TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA Z MĒ MY ĒLOS

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA Z MĒ MY ĒLOS

3082
0
PODZIEL SIĘ

Mē my ēlos to urządzenie do domowego użytku, dzięki któremu możliwa jest redukcja owłosienia wszystkich typów skóry! Sprawdź, jak działa.

Mē eliminuje zbędne owłosienie z każdego miejsca, z którego chcesz je usunąć: okolic bikini, nóg, pach, klatki piersiowej i pleców. Działa na wszystkie kolory włosów i jest bezpieczna dla każdego typu skóry. Potwierdziło to organizacja FDA (Food and Drug Administration).

Jak działa mē?

  • Urządzenie wykorzystuje system ēlos, który łączy działanie impulsów światła (Intense Pulsed Light) oraz fale częstotliwości radiowej (RF).
  • Energia światła jest absorbowana przez melaninę (odpowiadająca za kolor) we włosach i konwertowana do energii termicznej. Powoduje to podgrzanie trzonu włosa i mieszka włosowego. Energia RF jest absorbowana przez wcześniej podgrzane mieszki włosowe, dodatkowe je rozgrzewa i uszkadza hamując wzrost włosów.
  • Co więcej, włosy mogą być jednocześnie delikatnie depilowane lub golone przy użyciu dodatkowych akcesoriów dołączonych do urządzenia mē – depilatora lub golarki.

me my elos działanie

Jak używać mē?

Krok 1. Przygotuj skórę do zabiegu

Przed użyciem mē ogól obszar skóry, który ma zostać poddany zabiegowi lub użyj golarki/depilatora mē, które stanowią akcesoria dodatkowe do urządzenia. Umożliwiają one wykonanie zabiegu w tym samym czasie, co golenie lub depilacja. Nie są konieczne wcześniejsze przygotowania!

Krok 2. Włącz mē

Naciśnij przycisk włączania i wybierz odpowiedni poziom na bazie urządzenia. Naciśnij przycisk elōs na aplikatorze, żeby aktywować technologię elōs.

Krok 3. Zabieg

Delikatnie przyłóż końcówkę aplikatora do skóry. Po pełnym dotknięciu urządzenie zacznie emitować impulsy elōs. Powoli przesuwaj aplikator po powierzchni skóry przez czas określony w instrukcji.

Kiedy stosować mē?

Przez 7 tygodni lub do osiągnięcia spodziewanego efektu przeprowadzaj zabieg co tydzień. Po tym czasie stosuj wtedy kiedy pojawią się włoski.

Efekty!

me my elos efekty

Co czyni mē wyjątkowym?

  • Mē zostało stworzone przez Syneron Medical, największą firmę na świecie produkującą urządzenia na potrzeby medycyny estetycznej. Rocznie wykonywanych jest ponad 3 miliony profesjonalnych zabiegów z użyciem opatentowanej technologii elōs!
  • Zabieg na całe ciało wykonasz w 32 minuty, a na całe nogi w 10 minut.
  • Mē dostępne jest w przystępnej cenie 1799 zł (wyłącznie w SuperPharm). Dlaczego to przystępna cena? Urządzenie stosujesz na tyle rejonów skóry, na ile chcesz za mniej, niż cena zabiegów na jeden rejon w gabinecie kosmetycznym.
  • Zabieg jest bezbolesny i po jego wykonaniu możesz od razu przystąpić do normalnych czynności.
  • Mē to niewielkie urządzenie, które wygodnie trzyma się w dłoni.