POLINEZYJSKI RYTUAŁ RELAKSUJĄCY

POLINEZYJSKI RYTUAŁ RELAKSUJĄCY

1320
0
PODZIEL SIĘ

Marka Farmona przedstawia odprężający zabieg Lomi Lomi Nui. Sprawdź, na czym polega i jakich efektów możesz się spodziewać!

To ciekawe!

Masaż powstał, gdy poznano magiczną moc dotyku i nadano mu cel terapeutyczny. Na Hawajach nosi nazwę Lomi Lomi Nui. Jest częścią pradawnego zespołu wierzeń zwanego Huną, który wyznacza ramy wszystkich dziedzin życia mieszkańców Polinezji i Nowej Zelandii.

Według Huny ciało i duch tworzą nierozerwalną całość. Lomi Lomi Nui sprawia, że stają się one na powrót zintegrowane. Zabiegi lecznicze przeprowadzali kiedyś wyłącznie „strażnicy tajemnicy” – huny, których Polinezyjczycy zwali kahunami, a Nowozelandczycy – tehunami.

W pojęciu europejskim był to lekarz, psycholog i kapłan w jednej osobie. Dzisiaj dzięki dłoniom, przedramionom i łokciom terapeuty Lomi Lomi Nui pozwala przenieść nas w zupełnie inny – pradawny świat – nieskażony chaosem dźwięków, potokiem nieważnych słów, czy wyszukanych smaków.

Zabieg Lomi Lomi Lui

Zabieg pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie, ujędrnia i odmładza skórę, oczyszcza z toksyn wpływając pozytywnie na dolegliwości układu trawiennego czy moczowo-płciowego. Ludzie z chronicznymi dolegliwościami dzięki masażowi mogą pozbyć się bólu, a systematyczne zabiegi przyczyniają się często do całkowitego powrotu do zdrowia. Podczas masażu zostaje uwolniona nagromadzona w napięciu mięśniowym energia emocjonalna, dzięki czemu ceremonia ta stabilizuje układ nerwowy, przywraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i energię do działania.

Lomi Lomi Nui Farmona kosmetyki

Preparaty wykorzystywane  w trakcie zabiegu Lomi Lomi Nui:

  • Peeling do ciała z makiem
  • Wyszczuplające serum do ciała
  • Olej do masażu Macadamia & Ylang Ylang
  • Balsam do ciała z passiflorą.

Polecamy!