Strona główna GWIAZDY TRZECI ROK WSPÓŁPRACY MARKI BIELENDA Z EDYTĄ OLSZÓWKĄ

TRZECI ROK WSPÓŁPRACY MARKI BIELENDA Z EDYTĄ OLSZÓWKĄ

0

Edyta Olszówka, Bielenda

Ten duet się nam podoba! Edyta Olszówka zaczęła trzeci rok współpracy z marką Bielenda, a najnowszą serią przez nią promowaną jest linia Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D – Plasma Repair Complex.

Biotechnologia Ciekłokrystaliczna to szczególna seria pielęgnacyjna dla Edyty Olszówki, ponieważ to właśnie jej pierwsza edycja była początkiem wspólnych działań, prowadzonych przez firmę i ambasadorkę marki.Bielenda razem z Edytą Olszówką zachęca do odkrywania nowych, ciekawych inspiracji pielęgnacyjnych – kosmetyków opartych na naturalnych składnikach i najnowszych, innowacyjnych formułach kosmetycznych. Wyrazem takiego podejścia do opieki nad skórą jest innowacyjna linia Bielenda Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D + Plasma Repair Complex. To zaawansowane kosmetyki przeciwzmarszczkowe, których formuła wykorzystuje unikalną „kapsułę młodości”. Stanowi on wyjątkowy w swojej formie kompleks składników aktywnych, potrafiący dotrzeć bezpośrednio do komórek skóry i zainicjować proces ich regeneracji. Skuteczność anti-agingową preparatów Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D + PLASMA Repair Complex uzupełnia zawarty w nich niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i roślinne komórki macierzyste.

Bielenda Plasma

Poprzedni artykułPOMYSŁY NA DANIA Z JARMUŻEM
Następny artykułNA JAKIM OLEJU SMAŻYĆ PĄCZKI I FAWORKI?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.