Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE UBRANIA SMALLBIG

UBRANIA SMALLBIG

0
Smallbig

Małe jest wielkie! Smallbig to ubrania „duety” dla mamy-córki i taty-synka. Słodkie!

Skąd się wziął pomysł? Na pewnym etapie każdy maluch uważnie obserwuje i naśladuje rodziców – po prostu chce być taki jak mama lub tata! Teraz zabawę we wkładanie na siebie sukienki mamy lub krawata taty można przenieść do codziennego życia.

Smallbig

Smallbig to wyjątkowa, innowacyjna marka ubrań, oferująca takie same ubrania dla dorosłych i dzieci. Główną ideą Smallbig jest podkreślenie niezwykłej więzi łączącej rodziców z dziećmi i wzbudzenie za pomocą stroju pozytywnych emocji. Tak samo ubrani mama i córka czy też tata i synek to po prostu uroczy widok, który z pewnością przyniesie radość całej rodzinie i wywoła na niejednej twarzy uśmiech sympatii.

Ubrania Smallbig projektowane są tak, aby były odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Produkty prezentują sobą idealny kompromis między potrzebami tych dwóch grup wiekowych.

Oferta tej niezwykłej marki powstaje przy udziale rodziców. Już teraz można w niej znaleźć stroje odpowiednie na rodzinny obiad czy wizytę u znajomych oraz takie, które możemy nosić na co dzień lub założyć na wspólny weekendowy wyjazd. Są koszulki z motywami zwierzęcych rodzin, marynarki, sukienki i bluzy, a także torebki – wszystko w bardzo modnych, ciekawych kolorach. Ubrania są wykonane z użyciem starannie wybieranych tkanin.

Jak się Wam podoba ten pomysł?

 

Poprzedni artykułOBJĘTOŚĆ „PUSH-UP” DLA WŁOSÓW CIENKICH I DELIKATNYCH
Następny artykułESSENCE COOKIES & CREAM
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.