Urban Decay Afterdark Palette – nowa paleta cieni do powiek

Urban Decay Afterdark Palette – nowa paleta cieni do powiek

1407
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli kochasz malować oczy uważaj – z miejsca Twoje serce skradnie nowe cudo od Urban Decay. Zachwyca już samo opakowanie! A w środku? W środku czai się moc uwodzenia spojrzeniem…

Urban Decay paletaUrban Decay Afterdark Palette to paleta stworzona z myślą o wieczornych wypadach. Nasycone kolory sprawdzą się w każdej sytuacji – nieważne, gdzie poniosą Cię nogi! Szalona noc, czy romanyczna kolacja? Bez względu na to, jak planujesz spędzić wieczór paleta Afterdark na pewno Cię nie zawiedzie! Z Urban Decay zawsze możes być pewna, że Twój look będzie wyjątkowy!

Paleta zawiera 10 porywających kolorów – 7 zupełnie nowych i 3 kultowe, uwielbiane przez wszystkie dziewczyny zakręcone na punkcie mejkapu.

paleta urban decayKiedy zachodzi słońce, wszystko może się zdarzyć – to hasło głównie inspirowało twórców palety Afterdark. Ten produkt ma wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wieczornego makijażu. Zawiera metaliczne odcienie, które zmieniają barwę w zależności od tego, jak pada na nie światło. Nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku, a przecież o to chodzi!

Przekonasz się sama, żę dzięki tej palecie Twoje życie nabierze koloru! Paleta Afterdark (349zł) jest dostępna w sklepie www.urban-decay.pl, w sieci Sephora oraz online pod adresem www.sephora.pl.