UŚMIECH NA MIARĘ HOLLYWOOD

UŚMIECH NA MIARĘ HOLLYWOOD

4377
0
PODZIEL SIĘ

O piękne, białe zęby staramy się dbać każdego dnia, przestrzegając najważniejszych zasad higieny jamy ustnej i stosując specjalnie dobrane środki pielęgnacyjne. Są jednak pewne wyjątkowe momenty w naszym życiu, takie jak ślub, sylwestrowe szaleństwo czy starania o wymarzoną pracę, w których szczególnie zależy nam na tym, by dobrze wyglądać i ładnie się uśmiechać. Codzienna pielęgnacja przy użyciu odpowiednich preparatów może znacznie poprawić wygląd naszych zębów.

oprac. Kasia Kosieradzka

Negatywne skutki starzenia nie omijają również zębów. Z wiekiem na szkliwie pojawiają się przebarwienia i mikropęknięcia. Systematyczna pielęgnacja przy użyciu odpowiednich preparatów może złagodzić skutki tego procesu i znacznie poprawić wygląd zębów.

Liquide Smile

Jest wielkości długopisu. Wygląda jak błyszczyk, ale nie rozświetla ust tylko… zęby. To metoda profesjonalnego wybielania inna od tak zwanego wybielania nakładkowego. Liquid Smile jest łatwy do zastosowania, zajmuje mniej niż jedną minutę, zawiera największą dozwoloną dawkę nadtlenku wodoru (12%).

Liquide Smile

Liquid Smile dostępny za pośrednictwem autoryzowanych gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej (649 zł)

Jakie są zalety Liquid Smile?

  • aplikuje się go tuż przed snem bezpośrednio na zęby, bez konieczności wypłukiwania
  • działa aktywnie przez 15 min, w ciągu nocy odbudowuje się warstwa ochronna zębów i rano można spożywać kolorowe produkty (kawę i herbatę też!)
  • Pearl Drops Replenishing Whitedzięki temu, że preparat działa w nocy, nie pojawia się problem nadwrażliwych zębów

Pearl Drops Replenishing White

Ta pasta do zębów działa jak kuracja odmładzająca. Jej najważniejszy składnik – płynny wapń, czyści i wybiela, a także uzupełnia mikroskopijne ubytki w szkliwie. Dzięki temu szkliwo staje się gładsze, a zęby bielsze i ładniejsze. Efekty widać już po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Pasta zawiera również fluor, który wzmacnia szkliwo i pomaga chronić zęby przed próchnicą.

Pearl Drops Replenishing White, dostępne w sieciach Rossmann i Super-Pharm (28,49 zł/50 ml)

Blend-a-med Whitestrips

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, elastyczne i cienkie paski pokryte warstwą żelu z aktywnym nadtlenkiem wodoru, który w bardzo bezpieczny dla szkliwa sposób dociera do przebarwień umiejscowionych bezpośrednio pod powierzchnią szkliwa. Podczas aplikacji Blend-a-med Whitestrips substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach przez cały czas trwania zabiegu.

Blend-a-med Whitestrips

blend-a-med Whitestrips 3D White Luxe (89 zł) oraz blend-a-med Whitestrips 3D White (69 zł/28 pasków)