Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Vipera Cosmetics Cos-Medica – kosmetyki do cery trądzikowej

Vipera Cosmetics Cos-Medica – kosmetyki do cery trądzikowej

0
vipera cos medica

Cera trądzikowa to nie lada pielęgnacyjne wyzwanie, zwłaszcza jeśli zmiany są naprawdę widoczne. Dlatego posiadaczkom cer trądzikowych marka Vipera dedykuje całościową linię kosmetyków opartą na kwasie azelainowym, która pielęgnuje w nocy i maskuje niedoskonałości w dzień.

Dermo-kosmetyki Vipera Cos-Medica dla cery trądzikowej to jedyny na rynku kompleksowy, 24 godzinny program z Kwasem Azelainowym dla obu płci, dla młodzieńczego i dojrzałego wieku. Program umożliwia długoterminową pielęgnację skóry i wspomaga leczenie cery trądzikowej w domu. Linia zawiera dermo-kosmetyki do całodobowej dbałości o skórę. Oprócz działań terapeutycznych, Cos-Medica wplata też bezpieczne i skuteczne w działaniu produkty do kamuflażu i makijażu cery trądzikowej. Koncepcja linii Vipera Cos-Medica dla cery trądzikowej oparta jest na substancjach prowadzących do wyregulowania pracy gruczołów łojowych skóry.

Linia Vipera Cos-Medica

vipera cos medicaProdukty Cos-Medica do wykonywania dziennego makijażu są dostępne w wersjach kolorystycznych dla trzech karnacji: jasnej, naturalnej i zaczerwienionej. Dostępne są współgrające ze sobą:

  • vipera cos medicaFluid matująco-kryjący – hamujący rozwój bakterii, tonizujący, odświeżający i ujędrniający skórę;
  • Bezolejowy Korektor Kurujący – działający przeciwzapalnie, łagodzący podrażnienia, pomagający w leczeniu trądziku;
  • Ryżowy Matt Derma-Puder „no more shine” w wersji sypkiej lub Ryżowy Derma-Puder „smoth finish” w wersji prasowanej;
  • Clear Skin Blender – czyli aplikator do fluidu i korektora, o właściwościach hipoalergicznych i antybakteryjnych;
  • Utrwalacz Makijażu w sprayu – działający kojąco, matująco i utrwalająco.

vipera cosmedicaWarsztaty Piękna w Profemed

profemedCzy można przez całą dobę dbać o skórę trądzikową, tak, aby leczyć ją w nocy, nie tracąc przy tym efektu złym makijażem w ciągu dnia? Tak. O tym rozmawiano w klinice Profemed Medycyna Estetyczna podczas pierwszych z cyklu „Warsztatów piękna”, czyli z profesjonalistami o konkretnym problemie skóry.

Na pierwszy ogień poszedł właśnie trądzik. Zaproszeni goście mogli otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z trądzikiem dorosłych i młodzieży, a także zapoznać się z pełną serią produktów dla skóry trądzikowej Cos-Medica .

W spotkaniu wzięły udział: Elżbieta Gozdecka – dyrektor Profemed, dr n.med. Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog (która zwróciła uwagę na niesprzyjające naszej skórze czynniki wywołujące trądzik, takie jak stres, nieregularny tryb życia etc.), Julita Bonikowska – specjalista kosmetolog (mówiła, jak wspomóc leczenie farmakologiczne poprzez zastosowanie przez lekarza zabiegów kosmetologicznych), a także Ewa Wrzesińska twórczyni marki Vipera Cosmetics, Agnieszka Przeździecka – główny technolog Laboratorium Vipera oraz makijażystka marki – Aleksandra Moskalska.

profemed