Strona główna FRYZURY VOILA… I MASZ PIĘKNĄ FRYZURĘ!

VOILA… I MASZ PIĘKNĄ FRYZURĘ!

0

Voila ekspresowa stylizacja włosów

Kiedyś kobiety były czesane codziennie, teraz wysoka cena usług i brak czasu powoduje, że z usług fryzjera korzystamy raz na 1-2 miesiące. Jest jednak takie miejsce, w którym wyczarują ci piękną fryzurę w 15 minut, między spotkaniami lub zakupami, za bardzo przystępną cenę. Polecamy Voila!

Tak było…

Zadbane włosy to najważniejszy element naszego wyglądu, decydujący o pierwszym wrażeniu. Wiedziały o tym nasze prababki i babki, które w latach 40-70. XX wieku były codziennie pięknie uczesane, na starych fotografiach widać koczki, warkocze, opaski, kokardy – wygląd uzupełniał się w każdym szczególe. Na każdym kroku, w każdym zakładzie fryzjerskim można było bez mycia włosów, w krótkim czasie oraz za niewielkie pieniądze, zrobić sobie elegancką, modną fryzurę. Niektóre kobiety korzystały z tego w weekendy, inne nawet każdego ranka. Była to usługa na każdą kieszeń.

Tak jest…

W naszych czasach kobiety przestały tak dbać o włosy, ograniczając sie do wizyty u fryzjera raz na 1 lub dwa miesiące, w celu ścięcia lub pomalowania włosów. Czasami korzystają z profesjonalnych usług na wyjątkowe okazje. Spowodowane jest to wysoką ceną i czasem, jaki kobieta musi poświęcić na wizytę w salonie. 

Voila ekspresowa stylizacja włosów

Tak może być… Voila!

Byłoby wspaniale, gdyby moda na piękne włosy – każdego dnia! – wróciła ( jesteśmy na dobrej drodze :-). Nie tylko możemy dziś mieć wspaniały makijaż i wypielęgnowaną skórę – ale też efektowne fryzury wykonane przez profesjonalistów, za przystępną cenę. 

Oferta Voila jest skierowana dla kobiet, które pędzą między spotkaniami coś zjeść, dla matek z córkami, które nie wiedzą co zrobić, aby ich pociechy pięknie wygladały, na zwykłe wieczorne wyjścia, jak i rownież na ślub, chrzest czy komunię oraz inne spotkania rodzinne. Wszędzie możemy wyglądać wspaniale!

Zrobienie fryzury w Voila kosztuje 20-40 zł i trwa około 15 min. To czas i pieniądze, jakie każdy może wygospodarować dla siebie.

W ofercie firmy jest również makijaż ekspresowy i wieczorowy w cenie 25 lub 50 zł.

Voila ekspresowa stylizacja włosów

Od dziś każda kobieta może pozwolić sobie na bycie piękną.

Stoisk Voila szukajcie w stoiskach w centrach handlowych (w Warszawie). Istnieje też opcja usług w domu.

Voila ekspresowa stylizacja włosów

 

Voila ekspresowa stylizacja włosów

Voila ekspresowa stylizacja włosów