Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE WISIORKI (OD) SERCA

WISIORKI (OD) SERCA

0

To taki elegancki i stylowy prezent. Wisiorek od W.KRUKA w kształcie serduszka ucieszy wiele kobiet. Jesteś jedną z nich? Podpowiedz swojemu Walentemu, który ci się podoba najbardziej.

W.KRUK to firma z bogatymi tradycjami i bogatą ofertą biżuterii w zasadzie na każdą okazję. Do wyboru masz serca złote, srebrne, z weneckiego szkła Murano, tańsze i droższe. Więcej zobaczysz na stronie: www.wkruk.pl (jest też na niej sklep on-line).

Po prawej:
1. Złote serduszko na łańcuszku (199 zł)
2. Serce z matowego złota (169 zł)

Pomysł na stylizację – złote lub srebrne serce będzie najbardziej efektownie wyglądać na jednolitej, eleganckiej kreacji, np. na małej czarnej

3. Srebrny wisiorek (39 zł)
4. Ozdobne serce z markasytami (89 zł)
5. Srebrny wisiorek z łańcuszkiem (39 zł)
6. Złote serce (329 zł)
7. Serce z czerwonego szkła Murano (299 zł)

Polecamy!

Poprzedni artykułNIEZBĘDNIK DO MANIKIURU
Następny artykułWALENTYNKOWO ZNACZY ROMANTYCZNIE!
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.