Strona główna TESTY KOSMETYKÓW OPINIE O PRODUKTACH WYNIKI TESTU SUSZARKI ORAZ LOKÓWEK PROLUXE REMINGTON

WYNIKI TESTU SUSZARKI ORAZ LOKÓWEK PROLUXE REMINGTON

1
produkty Remington

Nasze użytkowniczki miały okazję przetestować produkty marki Remington z linii PROLuxe – suszarki, lokówki klasyczne lub stożkowe. Poznajcie ich opinie, zanim same zdecydujecie się na zakup!

Suszarka Remington PROluxe AC9140

Suszarkę Remington PROluxe AC9140 wyróżnia inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcją StyleShot. Opracowany przez markę koncentrator o specjalnym kształcie poprawia przepływ powietrza, dzięki temu efektywnie wykorzystuje ciepło. OPTIHeat dostarcza zaś ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne. Pozwala to utrwalić fryzurę nawet na 24 godziny. Suszarka posiada też funkcję jonizacji. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ to ujemne jony neutralizują ładunki dodatnie, które to są odpowiedzialne za elektryzowanie się włosów. Ponadto jonizacja zamyka łuski włosów, dzięki czemu stają się o wiele gładsze, a co za tym idzie – bardziej lśniące. Jonowa suszarka PROluxe sprawia więc, że włosy są pełne blasku i nie elektryzują się, a 90% więcej jonów nadaje im zdrowy i piękny wygląd.

suszarka remingtonCo o suszarce sądzą jej użytkowniczki?

100% użytkowniczek poleciłoby suszarkę PROluxe swojej koleżance

100% użytkowniczek co najmniej bardzo dobrze oceniło tę suszarkę
100% testerek sądzi, że suszarka zapewnia włosom efekt „jak z salonu”
100% uważa, że suszarka co najmniej dobrze zapobiega elektryzowaniu się włosów i równomiernie rozprowadza po nich ciepło
100% dziewczyn stwierdziło, że suszarka PROluxe co najmniej dobrze utrwala fryzurę na wiele godzin i pomaga w codziennej stylizacji
100% użytkowniczek urządzenie zasługuje na ocenę co najmniej dobrą w kwestii dodawania włosom blasku
100% testerek co najmniej dobrze ocenia jej kobiecy design
100% zgadza się z opinią, że suszarka zasługuje na co najmniej ocenę dobrą w temacie bezpiecznego suszenia włosów
80% uważa dziewczyn przyznaje, że bardzo szybko suszy włosy
80% testerek zwraca uwagę, że jest wygodna w stosowaniu

Wybrane opinie:

„Jestem zachwycona – powiem szczerze że nigdy nie zwracałam uwagi na wszystkie te funkcje suszarek, było proste – ma suszyć. Nie sprawdzałam czy dotychczasowa suszarka niszczy moje włosy ani nie myślałam o zmianie. A teraz – używając tej suszarki – poznałam na własnej skórze i włosach o co chodzi z funkcjami i tymi bajerami ;)”.

„Innowacyjna, bardzo estetyczna i co najważniejsze już chyba zostanie ze mną na dobre! Szybko suszy włosy, które mniej się elektryzują, jest bardzo stylowa i komfortowa w użyciu”.

Lokówka stożkowa Remington PROLuxe CI91X1

Lokówkę PROluxe CI91X1 Remington wyróżnia inteligentna technologia OPTIHeat, która dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne, a korpus o średnicy 25-38 mm umożliwia tworzenie loków i fal o dużej objętości. Funkcja Pro+ automatycznie ustawia temperaturę na 185°C, dbając o zdrowie włosów, a cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę w zakresie 120°C – 210°C. Co istotne, lokówka posiada powłokę, która zapobiega ześlizgiwaniu się włosów.

lokówka RemingtonCo o lokówce stożkowej sądzą jej użytkowniczki?

100% testerek poleciłoby lokówkę PROluxe swojej koleżance

100% testerek co najmniej bardzo dobrze ocenia tę lokówkę
100% uważa, że w pełni spełniła ich oczekiwania
100% potwierdza, że efekt zakręcenia utrzymuje się dostatecznie długo
100% sądzi, że długość kabla jest wystarczająca
100% zgadza się, że lokówka jest wygodna w użyciu
100% dziewczyn co najmniej dobrze ocenia właściwości lokówki
100% potwierdza, że lokówka co najmniej dobrze zapobiega elektryzowaniu się włosów
100% testerek oceniło, że lokówka co najmniej dobrze zapobiega poparzeniom włosów
100% zgadza się, że lokówka stożkowa jest wygodna w stosowaniu
100% uważa, że co najmniej dobrze nadaje włosom skręt i utrwala loki na wiele godzin
100% dziewczyn stwierdziło, że lokówka ma bardzo ładny design
80% uważa, że funkcja Pro+ jest użyteczna

Wybrane opinie:

„Mam włosy dosyć grube i gęste, przez co znacznie łatwiej było mi zawsze utrzymać fryzury wykonane za pomocą prostownicy, ponieważ ilekroć robiłam loki te zawsze szybko traciły sprężystość i opadały. Dlatego też byłam bardzo ciekawa lokówki stożkowej i tego, jak efekt nią uzyskany utrzyma się na moim włosach. Muszę przyznać, iż trochę zajęło mi poznanie się z tą lokówką i wszystkimi możliwościami jakie ze sobą niesie, a tych jest zaskakująco sporo. Wystarczy inaczej nawinąć włosy i można uzyskać wiele różnorodnych skrętów, od tych sprężynkowych dziewczęcych, po piekielnie kobiece fale. Jestem zachwycona tym, jak łatwo i szybko można dzięki niej zmienić swój wygląd, a i moje otoczenie twierdzi, że znacznie lepiej mi w lokach niż w wyprostowanych włosach. Bardzo podoba mi się w niej regulacja temperatury, stosunkowo długi kabel i bardzo intuicyjna obsługa. Loki trzymają się bardzo długo, dając piękny wygląd bez efektu sztucznego przestylizowania jak z lat dziewięćdziesiątych. Włosy ją ładnie błyszczące i póki co nie zauważyłam żadnego negatywnego wpływu na kondycję kosmyków. Świetne jest także eleganckie i wytrzymałe etui oraz dobrze przylegająca do dłoni ochronna rękawica. Jedyny minus dla mnie to taki, że trzeba mimo wszystko trochę pouczyć się tego jak bezpiecznie ją użytkować i w jaki sposób odpowiednio trzymać, by włosy się nie zsuwały. Myślę jednak, że jest to raczej kwestia wprawy a nie minus urządzane 🙂 Podsumowując: jestem bardzo zadowolona z lokówki i na stałe wpisała się ona już niemal w moją codzienną stylizację włosów. Dziękuję bardzo!”.

„Pierwszy raz miałam do czynienia z lokówką stożkową. Spisała się na medal! Miłe zaskoczenie – rękawica ochronna. Nawijanie włosów na lokówkę idzie z nią o wiele sprawniej. Lokówka prezentuje się naprawdę pięknie. Ma delikatny, kobiecy kolor. Szeroka gama ustawienia temperatury, pozwala na indywidualne dostosowanie lokówki do potrzeb użytkowniczki”.

Lokówka gruba Remington PROluxe CI9132

Lokówka PROluxe CI9132 Remington ma średnicę 32 mm co oznacza, iż możemy stworzyć imponujące loki, których nie powstydziłby się profesjonalny fryzjer. A wszystko to dzięki inteligentnej technologii OPTIHeat, która dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne – kieruje więcej ciepła w stronę grubych warstw na górze, a mniej w kierunku końcówek włosów. To gwarancja 24-godzinnej trwałości fryzury i idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet. Podobnie jak w innych lokówkach z tej serii, funkcja Pro+ automatycznie ustawia temperaturę na 185°C, dbając o zdrowie włosów, a dzięki antypoślizgowej powłoce mamy pewność, że włosy nie będą spadać z lokówki i żadne pasmo nie zostanie pominięte.

lokówka RemingtonCo o grubej lokówce sądzą jej użytkowniczki?

100% dziewczyn poleciłoby lokówkę Proluxe swojej koleżance

100% testerek co najmniej bardzo dobrze ocenia tę lokówkę
100% uważa, że w pełni spełniła ich oczekiwania
100% uważa, że funkcja Pro+ jest użyteczna
100% sądzi, że długość kabla jest wystarczająca
100% dziewczyn bardzo dobrze ocenia właściwości lokówki
100% potwierdza, że lokówka co najmniej dobrze zapobiega elektryzowaniu się włosów
100% testerek sądzi, że bardzo dobrze zapobiega poparzeniom włosów
100% potwierdza, że lokówka ma ładny design
80% bardzo dobrze ocenia skręt włosów
80% dziewczyn zgadza się że zdaniem, że lokówka bardzo dobrze utrwala loki na wiele godzin
80% potwierdza, że efekt zakręcenia utrzymuje się dostatecznie długo

Wybrane opinie:

„Nie jest to dla mnie nowością, że kolejny produkt marki Remington spisał się rewelacyjnie, ponieważ jest to marka warta zaufania. Przede wszystkim wspaniały design – elegancka i kobieca. Do tego przepiękne etui zachwyca nawet moje przyjaciółki. Lokówka obsługuje się świetnie – regulacja temperatury i do tego bardzo przyjemne kręcenie loków, loki są estetyczne oraz pięknie się układają”.

„Lokówka w precyzyjny i szybki sposób daje mi możliwość wykonania pięknych loków. Jest przy tym bezpieczna, chroni przed spaleniem i na długo utrwala ich skręt. Dobrze leży w dłoni, dzięki czemu nawet ci mniej wprawni mogą wyczarować fryzurę jak z salonu fryzjerskiego. A design zachwyca nawet najbardziej wybrednych!”.

logo RemingtonWięcej na: www.remington.pl
asset_f_logo_lg
Zostań fanką REMINGTON POLSKA >>>

1 KOMENTARZ