Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Mincer Pharma No606 PRO 3 – serum z witaminą C

Mincer Pharma No606 PRO 3 – serum z witaminą C

0
mincer serum witamina c

Na pewno słyszałyście o pozytywnym wpływie witaminy C na wygląd skóry? Same nie raz o tym pisałyśmy. Dlatego regularnie pokazujemy Wam nowe kosmetyki właśnie z tą witaminą. Oto jeden z nich.

Moc zabiegu medycyny estetycznej w zaciszu własnego domu? Taką propozycję ma dla nas Mincer Pharma, ekspert od problemów skóry. Zawierające cenną witaminę C Tetra serum przeciwstarzeniowe No606 właśnie pojawiło się w wersji PRO3. Dzięki niemu skóra zostanie odżywiona, jej koloryt ujednolicony, przebarwienia ulegają zmniejszeniu, cera zostaje odmłodzona i zyska blask.

Przeciwstarzeniowe serum No606 (15ml/119 zł)

Przeciwstarzeniowe serum No606 zawierające wyjątkową odmianę witaminy C – w wersji rozpuszczalnej w olejach – możemy teraz kupić z ponad dwukrotnie większą zawartością tego cennego składnika. 150 ml/mg to stężenie jakie kwalifikuje kosmetyk do zabiegów medycyny estetycznej w profesjonalnych gabinetach. Właśnie dlatego kupić go możemy u dr. Iwony Radziejewskiej – Chroma oraz na www.mincerpharma.com.

mincer serum witamina cC Tetra – wyjątkowa odmiana witaminy C

Witamina C Tetra to innowacyjny składnik, który powstał w laboratoriach japońskich naukowców jako odpowiedź na poszukiwanie nowej postaci witaminy C wolnej od tradycyjnych wad tego składnika: niestabilności, trudnej przenikalności i drażniącego działania. Dzięki rozpuszczalności w olejach C Tetra jest dużo bardziej stabilna, odporna na oksydację, działanie słońca i temperatury – nie rozkłada się tak szybko, bardzo długo zachowując swoje cenne właściwości. Co więcej jest ona niezwykle łatwa i przyjazna w użytkowaniu. Z łatwością przenika do głębszych warstw skóry, a zawierające ją kosmetyki mogą stosować nawet osoby o wrażliwych typach cery – np. ze skłonnością do alergii, podrażnień oraz z cerą naczyniową. Dla tych ostatnich C Tetra jest wręcz wskazana ponieważ wspomaga uszczelnianie naczyń krwionośnych. Produkt przebadany dermatologicznie.