ZABIEG ACLEARA NA ZASKÓRNIKI I TRĄDZIK!

ZABIEG ACLEARA NA ZASKÓRNIKI I TRĄDZIK!

7636
1
PODZIEL SIĘ

Acleara, usuwanie trądziku, Dermed, leczenie trądziku

Tak wygląda zabieg Acleara

Podczas wizyty w krakowskim centrum Der-Med miałam okazję przetestować nowy zabieg redukujący niedoskonałości skóry w nieinwazyjny sposób – Acleara. To na razie jedyny salon w Polsce, w którym można go wykonać. Czekam na kolejne (choć Der-Med jest naprawdę wyjątkowym miejscem i warto choć raz tutaj być:-), bo zabieg daje szybkie i spektakularne efekty! Polecam. (AK)

Acleara – technologia w walce z trądzikiem

urządzenie Acleara, Palomar, usuwanie trądzikuWedług Amerykańskiej Akademii Dermatologii trądzik jest najbardziej powszechnie występującym problemem skóry. Około 80% populacji w wieku od 11 do 30. roku życia boryka się z tą przypadłością. Znaczący procent stanowią osoby nawet starsze (ok. 40. r.ż.)! 

Najczęściej do tej pory stosowanymi metodami leczenia trądziku były: miejscowo – antybiotyki i preparaty złuszczające, kuracje doustne (isotretinoiny, tabletki hormonalne), a w gabinetach lekarskich – zabiegi laserowe. Wszystkie te metody wymagają wielokrotnego powtarzania, często dają skutki uboczne (jak np. długotrwałe stosowanie isotretinoiny) lub niesatysfakcjonujące efekty. Mogą też być bolesne, jak np. lasery. 

Acleara Acne Clearing System to nowa, alternatywna technologia do redukcji trądziku pospolitego. Jest to pierwsze urządzenie, które stosuje automatyczny system chłodzenia, a skuteczność leczenia zmian umiarkowanych (niezależnie od rodzaju skóry) – przez trądzik zaskórnikowy, trądzik krostkowy, guzkowy i torbielowaty – potwierdzona została certyfikatem FDA. Co ważne, AclearaTM zwalcza wszystkie, poza hormonalnymi, przyczyny powstawania trądziku (a więc namnażanie bakterii P. Acne, nadmierną produkcję sebum czy zatykanie się porów skóry).

Zabieg i efekty 

Acleara to przełomowe rozwiązanie w walce z trądzikiem. Technologia ta łączy delikatne zasysanie ze specjalnie filtrowanym światłem pulscyjnym. Acleara oczyszcza pory i leczy zmiany trądzikowe na skórze. Natychmiast po zabiegu pory, które były zatkane przez martwe komórki naskórka, sebum i bakterie, są oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie ich rozmiaru. Poza tym Acleara wspomaga działanie antybiotyków aplikowanych na powierzchni skóry. Po ok. 3 zabiegach następuje redukcja rumienia i wydzielania sebum.

Czas trwania zabiegu jest uwarunkowany wielkością problemu. Jeśli zmiany na skórze zajmują jej małą powierzchnię, zabieg może trwać tylko 10 minut. Najlepsze efekty uzyskuje się, powtarzając zabieg kilkakrotnie, najlepiej co tydzień. 

Zabieg w ogóle nie jest bolesny. Leżałam w specjalnych okularkach ochronnych (w trakcie „wysysania” sebum w głowicy zachodzi też błysk, ale nie chodzi tutaj o samo światło, ale o głębokie podgrzanie skóry, co niszczy bakterie i zmniejsza wydzielanie sebum) – odczuwałam jedynie lekkie piecznie skóry. Myślałam, że po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i lekko obrzęknięta (podobno bywa), ale mimo jej dużej wrażliwości wyglądała naprawdę super! Jeśli spotkają cię takie objawy, powinny ustąpić w ciągu 2-24 godzin, a efekty leczenia widać już po 24–48 godzinach. Skóra jest mniej tłusta i oczyszczona. Ja ten efekt widziałam w zasadzie od razu! Moim zdaniem Acleara to doskonała alternatywa nie tylko dla kuracji leczących trądzik, ale też dla mechanicznego oczyszczania skóry czy mikrodermabrazji.

Komu polecany jest ten zabieg?

Zabieg poleca się w przypadku, gdy:

  • Występuje trądzik
  • Skóra przetłuszcza się, a pory są rozszerzone
  • Leki stosowane wcześniej nie przynoszą żądanego efektu
  • Pacjent nie chce przyjmować Roaccutane/Accutane
  • Pacjent chce wypróbować Acleara, zanim zdecyduje się na terapię Roaccutane/Accutane®
  • Pacjent zdecydował się na zakończenie terapii antybiotykowej

W zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi jednorazowa sesja kosztuje od 150 do 700 złotych.

Więcej na www.palomar.com.pl

Zobacz zdjęcia przed zabiegiem i po serii:

Acleara, usuwanie trądziku
Po 3 zabiegach

Acleara, zabiegi na trądzik, usuwanie trądziku
Po 5 zabiegach

Acleara, usuwanie trądziku, redukcja trądziku
Po 3 zabiegach

Centrum Der-Med

To sieć nowoczesnych salonów kosmetyczno-dermatologicznych zlokalizowanych w największych miastach południowej Polski: Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Od początku istnienia (od 1999 r.) firma stawia na przełomowe rozwiązania – jej właściciele wprowadzili do Polski przełomowy jak na tamte lata laser do depilacji Light Sheer. Dziś wspaniale wyposażone salony oferują szeroki wybór nowoczesnych i skutecznych zabiegów: laserowych, medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia, botox, lipoliza iniekcyjna, wypełniacze, peelingi chemiczne), modelujących ciało (np. endermologia, Ultracontour) i odmładzających skórę (np. Titan). Oprócz tego w Der-medzie możesz skorzystać z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych (na takich markach, jak Babor, Menard, Dermalogica, Biodroga, Xylogic i Filorga), fryzjerskich, makijażu permanentnego oraz porad dotyczących wizażu i stylizacji.

Miałam okazję odwiedzić salon w Krakowie (ul. Krzywa 8) – wspaniale i estetycznie urządzony, przestronny (aż na 3 kondygnacjach – budowana właśnie winda ma też ułatwić dostęp do niego osobom niepełnosprawnym!), zapewnia komfort i intymność w trakcie wykonywania zabiegów. Polecam! 

Więcej na: www.dermed.pl

Centrum Der-Med w Krakowie

1 KOMENTARZ

  1. mialam wielkie problemy z cera, udalo mi sie jednak zniwalowac tradzik dzieki pani Beacie Dethloff poprzez zabieg Acleara. w klinice sa przystepne ceny, a dodatkowo czuje sie w jej gabinecie jak princeska :))))

Comments are closed.