Strona główna PIELĘGNACJA ZABIEGI iBEAUTY!

ZABIEGI iBEAUTY!

0

Te zabiegi podobają się nam szczególnie – nie tylko ze względu na nazwę :-), ale też skuteczność działania. Poznaj innowacyjne urządzenie Thalgo iBeauty i zabiegi na twarz, jakie można wykonać z jego pomocą. Polecamy na wiosnę!

Jak działa iBeauty?

IBeauty to innowacyjne urządzenie firmy Thalgo, przeznaczone do zaawansowanej pielęgnacji skóry. Łączy 3 nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne technologie o dowiedzionej skuteczności: peeling kawitacyjny, ultrasonoforezę i falę radiową.

Urządzenie umożliwia wykonanie intensywnych programów pielęgnacyjnych – nawilżających, oczyszczających, detoksykujących oraz odmładzających. Zabiegi są bezpieczne i dają widoczne efekty. Wykorzystuje się też do nich profesjonalne zaawansowane technologicznie kosmetyki Thalgo iBeauty (inspirowane zabiegami medycyny estetycznej):

  • Thalgo ibeautylotion złuszczający Peeling Solution – bogaty w kwas salicylowy i kompleks Seve Bleue, peelingujący lotion, który doskonałe odświeża, oczyszcza i balansuje skórę. Usuwa martwe komórki naskórka , poprawia kondycję, koloryt  i teksturę skóry, pozostawiając ją gładką i rozświetloną. Wspomaga penetracje składników aktywnych,
  • oczyszczająco-ściągający żel do sonofotrezy I Pure – odświeża, oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, działa przeciwzapalnie, zmniejsza widoczność porozszerzanych porów skóry,
  • żel nawilżająco-dotleniający do sonoferezy I Hydrate – doskonały preparat o działaniu nawilżającym, remineralizującym i dotleniającym do wprowadzenia za pomocą ultradźwięków. Podnosi poziom nawilżenia w głębszych warstwach naskórka, stymuluje metabolizm komórkowy i intensywnie dotlenia, spłyca drobne zmarszczki, sprawia, że skóra jest bardziej pulchna, elastyczna i rozjaśniona. Zawiera tlen w kapsułkach, kwas hialuronowy, kompleks Seve Bleue,
  • żel regenerująco-wypełniający do fal radiowych I Plump – preparat o działaniu wygładzającym, regenerującym i wypełniającym zmarszczki do wprowadzenia za pomocą urządzeń imitujących fale radiowe. Doskonale odmładza skórę, stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wspomaga penetrację składników aktywnych do głębszych warstw naskórka. Zawiera adenozynę (substancja, która jest częścią DNA, regeneruje rany i stymuluje syntezę nowych włókien kolagenowych), kwas hialuronowy, kompleks Seve Bleue.

Zabiegi iBeauty:

  • Zabieg oczyszczający iBeauty Skin Purity Reviver

Przeznaczony do skóry zanieczyszczonej, z zaskórnikami. Szczególnie polecany do cery tłustej i mieszanej. Ma na celu poprawić nawilżenie i jakość skóry oraz przywrócić naturalny balans. Trwa ok. 30 min.

  • Zabieg nawilżający iBeauty Hydration Corrector

Zabieg przeznaczony dla każdego typu cery, szczególnie polecany do zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku. Jego celem jest głębokie nawilżenie, poprawa elastyczności i dotlenienia skóry. Trwa ok. 45 min.

  • Zabieg odmładzający iBeauty Youth Activator – z falą radiową

Przeznaczony dla każdego typu cery, szczególnie polecany do skóry zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku, zwiotczałej oraz dojrzałej. Zabieg ma na celu poprawić nawilżenie, elastyczność i dotlenienie skóry oraz zapobiec pojawieniu się przebarwień. Trwa ok. 60 min.

Najlepsze efekty daje seria od 4 do 10 zabiegów.

ibeauty Thalgo, nowe zabiegi Thalgo

Zalety iBeauty:

To małe urządzenie daje duże możliwości! W połączeniu z zabiegiem pielęgnacyjnym iBeauty pozwala uzyskać szybkie i widoczne efekty. Kryje w sobie trzy najbardziej zaawansowane technologie:

  • ibeauty, Thalgo ibeautyPeeling kawitacyjny – to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Rozpylona na skórze specjalny preparat Peeling Lotion tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Następuje też poprawa krążenia w skórze.
  • Sekwencyjne ultradźwięki 3MHz niskiej częstotliwości – iBeauty wykorzystuje ultradźwięki zbliżone do mocy urządzeń typowo medycznych. Nowością jest to, że są one emitowane w sposób sekwencyjny (parametry zmieniają się w czasie). Dzięki temu można wykonać 3 różne programy zabiegowe – drenaż (idealny program przygotowawczy do każdego zabiegu kosmetycznego), infuzja i stymulacja.
  • Fale radiowe z trójpolarną głowicą – fale radiowe (czyli: fale elektromagnetyczne wytwarzane przez prąd) to absolutny hit w profesjonalnym odmładzaniu. Jeszcze kilka lat temu kojarzone były tylko i wyłącznie z odbiornikami grającymi, obecnie są szeroko rozpowszechnione w kosmetyce, fizjoterapii i medycynie. Jak działają?  Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych polegają na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury (40-45 stopni Celsjusza), w której kolagen ulega skurczeniu, a następnie napina się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji białek: kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Metodą ta umożliwia również penetrację składników aktywnych w głąb skóry.

Nowa generacja trójpolarnej głowicy do FR, która jest wykorzystana w naszym urządzeniu IBeauty, znacznie skraca czas zabiegu, pozwala uzyskać doskonałe efekty, takie same, jak po 2-krótnie dłuższych zabiegach z użyciem biopolarnej głowicy. Zapewnia bezpieczne wykonanie zabiegu, cały czas bowiem osoba wykonująca zabieg może kontrolować jego parametry.

Polecamy!

zabiegi ibeauty Thalgo