Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW Żelkowe Misie… na zdrowe włosy

Żelkowe Misie… na zdrowe włosy

0

Coraz więcej producentów suplementów diety dba już nie tylko o smak swojego produktu, ale także o jego kształt. I nic dziwnego – suplementy się je, a że je się oczami to… co powiecie na żelki na włosy?!

Misie-na-zdrowe-wlosy_1Stres, zła dieta, zmiany hormonalne, nieodpowiednia pielęgnacja – to tylko niektóre z przyczyn złej kondycji włosów. Jak się przed nią bronić? Skutecznym rozwiązaniem może być uzupełnianie ważnych dla włosów substancji poprzez suplementację. I nie trzeba już w tym celu łykać tabletek ani kapsułek! Teraz osoby, które chciałyby zadbać o swoje włosy mogą wybrać Misie na zdrowe włosy – suplement diety w postaci żelków.

Misie na zdrowe włosy (60 żelek/36,99 zł)

witaminy misieW 1 Misiu na zdrowe włosy znajduje się m.in. 13 składników odżywczych, w tym te szczególnie ważne dla włosów, jak biotyna, selen, cynk (pomagające zachować zdrowie włosów) czy miedź (odpowiedzialna za ich kolor). Szczególną uwagę warto zwrócić na wysoką zawartość biotyny. Raptem 2 żelki dziennie pokrywają aż 500% dziennego zapotrzebowania na tę substancję. W składzie znajdziemy również pod dostatkiem np. witaminy E, tiaminy, witaminy B6, niacyny czy kwasu pantotenowego.
Dlaczego forma żelek? – Miś kojarzy się z troskliwością, a zadaniem naszego misia jest właśnie troska o włosy. Wiemy, że wiele osób nie lubi łykać kapsułek ani tabletek. Nasz produkt daje takim osobom wygodną alternatywę. Wybierając Misie na zdrowe włosy, łączymy przyjemne z pożytecznym – smaczny, pomarańczowy smak z pielęgnacją włosów – mówi Agnieszka Owczarek, prezes firmy Noble Health, producenta tego suplementu diety.

Nie tylko dla włosów

Misie otoczą swoją opieką jednak nie tylko włosy. Takie substancje jak niacyna czy witamina A przyczynią się do zachowania zdrowej skóry, a witamina E i mangan pomogą w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

misie na włosyWięcej informacji znajdziecie na stronie www.misienazdrowewłosy.pl.

Produkt jest dostępny w drogeriach Rossmann, najlepszych aptekach i drogeriach oraz na www.sklep.noblehealth.com.