Strona główna PAZNOKCIE MANIKIUR I PEDIKIUR JAK ZROBIĆ MANICURE PINK OMBRE?

JAK ZROBIĆ MANICURE PINK OMBRE?

0
manicure

Smodzielne zdobienie paznokci wcale nie jest takie trudne. A jak ma się do pomocy przyjaciółkę, to sama przyjemność. Tym razem podpowiemy Wam, jak wykonać romantyczne różowe ombre na paznokciach przy pomocy produktów marki Golden Rose.

Pierwszy krok w manicurze stanowi baza. Warto wybierać te z witaminami, które oprócz lśniącego połysku i wygładzenia zapewniają wzmocnienie oraz nawilżenie paznokci. 4 in 1 Complete Care, oprócz witamin A, E, C, F, posiada również ekstrakty roślinne i olejek z pestek winogron.

Po aplikacji bazy czas na zdobienia.

Romantyczne ombre z połyskiem

pink ombreDo wykonania zdobienia potrzebne będą:

  • Mocno napigmentowany lakier  Prodigy Gel Colour nr 11,
  • Lakier brokatowy z różowymi drobinkami – Ice Chic nr 105,
  • Top nawierzchniowy  Quick Dry Top Coat,
  • Gąbeczka do makijażu.

Pierwsza propozycja jest niezwykle kobieca i przyciągająca uwagę. Aby ją wykonać należy pokryć płytkę paznokcia mocno napigmentowanym lakierem w kolorze subtelnego różu np. Prodigy Gel Colour, który nada całości żelowego wykończenia. Po całkowitym wyschnięciu lakieru bazowego możemy przejść do wykonania zdobienia. Z gąbeczki wycinamy mały kawałek wielkości połowy naszej płytki – dzięki temu będziemy mieli większą kontrolę nad brokatem i nie zabrudzimy skórek wokół paznokcia. Następnie na gąbeczkę nanosimy lakier brokatowy Ice Chic i stemplujemy nią paznokieć, dbając jednocześnie, by największe natężenie brokatu znalazło się przy końcówce paznokcia. Przy tym zdobieniu należy pamiętać, aby dokładać co jakiś czas lakier na gąbeczkę, tak, by cały czas była mokra. Po wyschnięciu brokatu całość pokrywamy żelowym topem Quick Dry Top Coat– i gotowe. To zdobienie jest ekspresowe i daje piękny, połyskliwy efekt, jak z salonu.

Intrygujący open space

No to jeszcze jedna propozycja, a co 😉

gifDo wykonania tego zdobienia potrzebne będą:

  • Napigmentowany lakier w ciemnym kolorze – Ice Chic nr 54,
  • Przeźroczysta taśma biurowa, nożyczki, pęseta,
  • Nawierzchniowy lakier utwardzający – Quick Dry Top Coat.

Kolejna propozycja to przyciągający wzrok, niezwykle modny manicure z open space, który może stanowić idealne uzupełnienie stylizacji. Zdobienie należy wykonać w taki sposób, by na paznokciu zostało okienko, przez które prześwituje naturalna płytka paznokcia. Aby wykonać tego typu manicure należy najpierw wyciąć paski taśmy i nakleić je na paznokieć, tak, aby stworzyć wzór – okienko. Następnie dokładnie pokrywamy płytkę paznokcia mocno napigmantowanym lakierem. Taśmę należy odkleić pęsetą, kiedy lakier jest jeszcze mokry, dzięki temu linie wzoru będą równe. Po wyschnięciu kolorowego lakieru całość zabezpieczamy szybkoschnącym lakierem Quick Dry Top Coat i gotowe.