Strona główna DIETA I ZDROWIE ZDROWIE ZYSKAJ FORMĘ W 10 TYGODNI!

ZYSKAJ FORMĘ W 10 TYGODNI!

0

25 czerwca w warszawskim Klubie 35mm Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki ogłosili start unikatowego programu motywacyjno-treningowego. Tego samego dnia wystartowała polska platforma internetowa dedykowana temu projektowi. Zobacz jak zyskać formę w zaledwie 10 tygodni!

To, co wyróżnia ten projekt od innych zestawów ćwiczeń i programów odchudzających, to absolutnie innowacyjna formuła. Każdy, kto przystąpi do programu, przez 10 tygodni będzie wspólnie z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim ćwiczyć i zdrowo gotować, a dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, również obserwować swoje postępy. Uczestnicy będą na bieżąco motywowani i zasypywani ciekawymi poradami, tak aby przez cały czas trwania programu systematycznie i konsekwentnie dążyć do celu, a jest nim przede wszystkim zmiana złych nawyków na zdrowy tryb życia.

Przystąpienie do programu odbywa się w bardzo prosty sposób – wystarczy zarejestrować się na stronie projektu.

Katarzyna Skrzynecka – niezwykle lubiana aktorka i piosenkarka, osoba o nieprzeciętnym poczuciu humoru, z mnóstwem pozytywnej energii, na swoim przykładzie udowodniła skuteczność programu. Jej samej w 10 tygodni po urodzeniu córeczki udało się powrócić do świetnej sylwetki sprzed ciąży, zyskać doskonałą formę i energię.

Marcin Łopucki – Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym, w fachowy sposób przedstawia sekwencje ćwiczeń, udziela porad żywieniowych oraz motywuje do pracy nad swoim ciałem, aby poczuć się w nim dobrze i komfortowo.

Polecamy!