Strona główna PIELĘGNACJA 20 LAT THALGO W POLSCE!

20 LAT THALGO W POLSCE!

0

Thalgo, 20 lat w Polsce

Marka Thalgo – lider morskiej kosmetyki i thalassoterapii – obchodzi w Polsce już 20 lat! Zobacz, co ją wyróżnia i dlaczego uwielbiają ją zarówno profesjonaliści, jak i ich klientki:-)

Historia Thalgo na świecie

Thalgo powstało we Francji 50 lat temu. Od samego początku marka stawiała na innowacyjne receptury oparte na morskich składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych, spełniających surowe normy ekologicznej czystości. Jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, m.in. opatentowała proces mikronizacji alg. Ma jedną z najbogatszych ofert na rynku – oferując kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, bogactwo masaży oraz kosmetyków do domowej pielęgnacji. Thalgo obecne jest dziś w ponad 20 000 najlepszych gabinetów kosmetycznych oraz spa w ponad 90 krajach świata.

Thalgo, 20 lat, Tatiana OkupnikPrezes Thalgo, Urszula Peryt-Patrzała, z gośćmi jubileuszowej gali

Thalgo w Polsce

Urszula Peryt-Patrzała, prezes Thalgo Polska, 20 lat temu prowadziła swój gabinet kosmetyczny w Sydney, w Australii. Pracowała na marce Thalgo i nie myślała, że kiedykolwiek wróci do Polski. Gdy jednak dostała propozycję wprowadzenia Thalgo na nasz rynek, nie mogła odmówić. – Thalgo było pierwszą marką, która oferowała takie bogactwo zabiegów na ciało – wspomina. – Kosmetyka kończyła się na twarzy, czasami na dekolcie i szyi. A Thalgo oferowało kompleksową pielęgnację, bogatą ofertę zabiegów, doskonałe kosmetyki i – co było unikalne w tamtym czasie – gotowy program szkoleniowy, nie tylko dotyczący samych zabiegów, ale też obsługi klienta. Było co robić!

Urszula Thalgo Peryt-PatrzałaUrszula Peryt-Patrzała podczas jubileuszowej konferencji dla Klientów – właścicieli, menadżerów gabinetów i SPA współpracujących z firmą Thalgo oraz Klientów VIP (w sumie wzięło w niej udzial ok. 250 osób)

Thalgo było w Polsce prekursorem w dziedzinie spa, a dziś pozostaje liderem na rynku. Marka zdobyła liczne nagrody, m.in. Laur Konsumenta w kategorii „Najlepszy Biznes Partner Spa”.

Jubileuszowa impreza

Urszula Peryt-Patrzała, Olivier Janiak

Z okazji 20-lecia Thalgo w Polsce 29 września w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbyła się uroczysta Jubileuszowa Gala, podczas której po raz pierwszy zostały wręczone statuetki Thalgo dla ponad 30 gabinetów, które zaufały i są z marką od samego początku!

Uroczystość poprowadził Olivier Janiak, a wieczór pełen niespodzianek i atrakcji uświetnił m.in. koncert Rafała Brzozowskiego, magiczny pokaz iluzjonisty Macieja Kozłowskiego – laureata programu Mam Talent, czy występ i lekcja tańca z egzotycznymi tancerkami Afrocarnaval. Wśród zaproszonych gości byli właściciele, menadżerowie gabinetów i SPA współpracujących z firmą Thalgo oraz klienci VIP – w sumie ok. 250 osób. Swoją obecnością imprezę zaszczycili również goście specjalni z Francji – Dyrektor Generalny Thalgo France Bernard Sirop, Joanne Mazzitelli Główny Międzynarodowy szkoleniowiec oraz Arnoud Diaz Dyrektor ds. Eksportu. Byli też tacy znamienici goście, jak przedstawiciele mediów i kultury, m.in.Tatiana Okupnik, Agnieszka Perepeczko, Lidia Kopania, Agnieszka Popielewicz.

Thalgo, Perepeczko, jubileusz ThalgoNa imprezie obecni byli goście z Francji oraz gwiazdy, m.in. zaprzyjaźniona z marką jeszcze w Australii Agnieszka Perepeczko

Thalgo 20 lat w PolsceWłaścicielki gabinetów, które z Thalgo są od samego początku!

Z okazji jubileuszu odbyła się też specjalna konferencja, podczas której zostały zaprezentowane dwie supernowości Thalgo: polska premiera Morskiego Eliksiru Młodości Prodige des Oceans oraz urządzenia iBeauty, a prof. dr hab. Henryk Mruk poprowadził wykład na temat właściwego zarządzania salonem kosmetycznym.

Prodige des OceansCo wyróżnia Thalgo?

  • Aktywne składniki morskiego pochodzenia – algi to serce produktów Thalgo; te pozyskiwane z głębin mórz i oceanów organizmy zaopatrują naszą skórę w witaminy, aminokwasy, proteiny i składniki mineralne, działając antyoksydacyjnie, nawilżająco i regenerująco.
  • Bogactwo zabiegów na twarz i ciało – na każdy problem skóry, dla kobiet i mężczyzn, nie tylko dla urody, ale i relaksu.
  • Duży wybór kosmetyków do domowej pielęgnacji – teraz dostępnych też na stronie www.thalgo.pl.
  • Ciągłe nowości – w tym produkty zaawansowane technologicznie, doskonale przebadane, produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
  • Wygodna i korzystna współpraca dla gabinetów i spa – poprzez system B2B, dedykowany system informatyczny, z dużym wsparciem ze strony marki.
  • Szkolenia (merytoryczne oraz z zakresu technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta), a także merytoryczne wsparcie konsultantów spa.

Polecamy!

obacz też film o Thalgo:

Poprzedni artykułSAŁATKOWE PRZEPISY SYLWII WIESENBERG
Następny artykuł„TO BYŁA REWOLUCJA W KOSMETYCE PROFESJONALNEJ!”
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.