Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA AKCJA KELLY MELU

AKCJA KELLY MELU

0

Ambasadorka marki Kelly Melu Joanna Jabłczyńska w ubiegłą niedzielę wzięła udział w charytatywnej sesji na terenie Soho Factory, zorganizowanej przez firmę z biżuterią Kelly Melu.

Kelly Mellu

Tematem przewodnim sesji była bransoletka „Para z serduszkiem“, ze sprzedaży której część dochodu (10 zł) zostanie przeznaczona na Fundację Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów, opiekujących się dziećmi z chorobami nowotworowymi.

Wspólny cel – wspólne serce. Para połączona serduszkiem ma szansę pomóc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową.

Aktorka Joanna Jabłczyńska od dawna współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń i cieszy się, że mogła kolejny raz wesprzeć działania tej charytatywnej instytucji.

Państwo Osuchowie stanowią dla mnie wzór do naśladowania od lat. Podziwiam ich optymizm, zapał I przede wszystkim dokonania. Cieszę się, że „zaraziłam” Kelly Melu bakcylem pomagania i mam nadzieję, że współpraca na tej akcji się nie skończy.

JOANNA JABŁCZYŃSKA

Partnerami sesji była włoska firma obuwnicza Bagatt, poznański Butik Infini, firma MAC Cosmetics odpowiadająca za wykonanie makijażu aktorki i salon fryzjerski Butique Piękności. 

 

Poprzedni artykułLOOK AT ME! DELIA
Następny artykułZADBAJ O SWOJĄ URODĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.