AKCJA KNORR NUDLE Z NEW YORKER

AKCJA KNORR NUDLE Z NEW YORKER

512
0
PODZIEL SIĘ

Knorr Nudle ze sklepami New Yorker – sprzedającymi ubrania – organizuje akcję promującą linię kurczakową. Każda osoba, która zrobi zakupy w New Yorker, otrzyma zupkę Knorr Nudle. Ideą wspólnie podjętej inicjatywy jest promowanie nowych smaków zupek.

 

Aktywacja Knorr Nudle w sieci New Yorker

1 października rozpoczyna się aktywacja Knorr Nudle w sieci sklepów odzieżowych New Yorker. Każda osoba, która zrobi zakupy w sklepie New Yorker otrzyma Nudle Knorr. Miłośnicy rosołu będą mogli spróbować pikantnej wersji zupy, czyli Kurczę na ostro. Natomiast fanom aromatycznych przekąsek przypadnie do gustu Kurczę pieczone. Bez względu na upodobania kulinarne każdy znajdzie coś dla siebie. 

Akcja samplingowa połączona jest z konkursem, w którym do wygrania jest 50 bonów o wartości 50 zł na zakup ubrań w sieci sklepów New Yorker. Nagroda główna to 1000 zł na zakupy ze stylistą. 

W konkursie może wziąć udział każdy kto kupi produkty Knorr Nudle, zachowa paragon  i ułoży rymowankę z użyciem słów „Nudle Knorr”. Zasady zabawy dostępne są na stronie www.knorrnudle.pl oraz na www.facebook.com/knorrnudle. Konkurs trwa do 31.10.2011.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFARTUCHY JUST MARRIED
Następny artykułJESIENNA KOLEKCJA NEW YORKER
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.