Strona główna GWIAZDY Anna Lewandowska dla Rexony

Anna Lewandowska dla Rexony

0

Ania Lewandowska Rexona

Sprawdź, na czym będzie polegała współpraca Ani Lewandowskiej z marką. Zapowiada się ciekawie!

Marka Rexona już w zeszłym roku udowodniła, że potrafi mówić do kobiet w sposób niestandardowy i ciekawy. W 2013 r. przeprowadzono pierwszy w Polsce Rexperyment, pokazujący codzienną aktywność Polek. W tym roku marka przekonuje, że każda z nas może więcej i zachęca Polki do podejmowania wyzwań wraz z ambasadorką – Anną Lewandowską.

Rexona to marka z sercem – inspiruje, motywuje, zachęca do działania i do korzystania z życia. Mówimy do kobiet: „Możesz więcej”. To filozofia, dzięki której możesz robić w życiu to, co kręci cię najbardziej. To zachęta do robienia rzeczy, które sprawiają, że czujemy się lepiej, wyglądamy lepiej – jesteśmy lepszymi ludźmi każdego dnia, pokonując własne ograniczenia. Nasze doświadczenia pokazują również, że kobiety świetnie motywują się do robienia więcej poprzez wspólne działanie, dlatego w tym roku zachęcamy je do podejmowania wspólnych wyzwań – każda z nas może robić to, czego pragnie, ponieważ zawsze może liczyć na niezawodna ochronę, jaką gwarantują antyperspiranty Rexona – mówi Agnieszka Poremska, Brand Manager marki Rexona.

Chcąc przekonać kobiety do ideologii „możesz więcej”, marka zdecydowała się na współpracę z ambasadorką. Została nią Ania Lewandowska, trenerka personalna, w tym certyfikowana trenerka trx, z wykształcenia menedżer sportu i specjalistka do spraw żywienia. Ania od 15 lat zawodowo uprawia sport, jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i Europy, Mistrzynią Świata w karate fudokan w kumie drużynowym, a także reprezentantką Polski w karate tradycyjnym. Od niemal dwóch lat prowadzi bloga (www.hpba.pl), gdzie inspiruje swoich czytelników do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Ania Lewandowska Rexona

Kiedy usłyszałam to hasło, od razu wiedziałam, że chcę wziąć udział w kampanii. Jest ono spójne z moją aktywnością zawodową i podejściem do wszystkiego, co robię w życiu. Moim mottem życiowym od zawsze jest: „dla chcącego nic trudnego”. Teraz dołącza do niego: „możesz więcej”! To hasło będę wykorzystywać na blogu i na treningach – stanowi świetną motywację i pokazuje, że każdy z nas może dać z siebie więcej, każdy może trenować i wiele osiągnąć zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Anna Lewandowska

Udział ambasadorki jest ściśle związany z kampanią marki, która przewiduje niestandardowe działania skierowane do Polek. Jak informuje ambasadorka: Razem z Rexoną będziemy motywować dziewczyny do wspólnej aktywności. Zaczynamy od konkursu na profilu Rexony na Facebook’u, gdzie będziemy zachęcać kobiety do pokazania, jak Polki rozumieją hasło „możesz więcej” 
- 5 finalistek wraz ze swoimi przyjaciółkami zaprosimy na obóz treningowy do Centrum Sztuk Walki w Dojo Stara Wieś. W drugim etapie naszych działań, poprzez aplikację mobilną, będziemy zachęcać dziewczyny do tworzenia teamów i realizowania wspólnych wyzwań, np. przejechania 30 km na rowerze. Co dwa tygodnie nagrodzimy te drużyny, które prześlą nam udokumentowane wyzwania i będą bawiły się najlepiej podczas realizowania zadań. Oczywiście mnie przypadnie rola wytypowania zwycięzców.

Rexona

 

Poprzedni artykułFRYZJERSKIE INSPIRACJE OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL
Następny artykułRĘCZNIE PLECIONE POJEMNIKI
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.