Strona główna MODA BEACH BUNNY – ULUBIONE KOSTIUMY GWIAZD!

BEACH BUNNY – ULUBIONE KOSTIUMY GWIAZD!

0

To ulubiona plażowa marka m.in. Kim Kardashian, Rihanny i Joanny Krupy. Kostiumy kąpielowe Beach Bunny są już dostępne w Polsce, na wyłączność w salonie Moliera 2. Jak się Wam podobają?

Beach Bunny uznawane są za najbardziej seksowne i kobiece stroje kąpielowe na świecie. Markę założyła w 2004 roku była modelka – zaprojektowała kolekcję, którą sama chciałaby nosić, a nie znalazła jej w ofercie innych firm. Beach Bunny to ulubione stroje kąpielowe gwiazd, m.in.: Kim Kardashian, Rihanny, Joanny Krupy, Natalii Siwiec, Iriny Shayk. W Polsce kolekcja Beach Bunny dostępna jest wyłącznie w salonach Moliera 2 w Warsawie i Poznaniu oraz online na www.Moliera2.com. Marka dołączyła do innych bestsellerowych kolekcji, m.in.: One Teaspoon, Valentino, Isabel Marant, Kenzo.

kostium Beach Bunny, Moliera 2, Kim Kardashian na plaży
Kim Kardashian

kostium Beach Bunny, Moliera 2, Joanna Krupa na plaży
Joanna Krupa

kostium Beach Bunny, Moliera 2, Natalia Siwiec na plaży
Natalia Siwiec

kostium Beach Bunny, Moliera 2
Irina Shayk

kostium Beach Bunny, Moliera 2, Kim Kardashian na plaży
Kim Kardashian

Poprzedni artykułKosmetyki DLA
Następny artykułLa Laque – nowe lakiery Bourjois
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.