Strona główna PIELĘGNACJA BEJDA MEDICAL

BEJDA MEDICAL

0

Poznaj Bejda Medical Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej – nowe wyjątkowe miejsce w Warszawie!

Centrum Bejda Medical to polska firma medyczna, która za cel i misję postawiła sobie opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych terapii mających na celu poprawę urody, zdrowia i ogólnie samopoczucia swoich pacjentów. We współpracy z polskimi oraz światowymi placówkami naukowymi stosuje i modyfikuje najnowsze technologie i odkrycia medyczne. Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej – zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Sokołowskiej 9 lok.28 – powstało w 2014 roku jako flagowy projekt Bejda Medical.

Centrum oferuje najwyższy poziom usług medycznych z zakresu szeroko pojętej dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii, w oparciu o najlepsze technologie laserowe i inteligentne kosmoceutyki. Priorytetem jest kompleksowa diagnoza i terapia pacjentów z zastosowaniem przełomowych procedur oraz innowacyjnych urządzeń medycznych.

W swojej pracy korzystają oni z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych laserów i urządzeń zabiegowych niemieckiej firmy Asclepion, polskiej firmy Bechtold oraz wyposażenia gabinetów niemieckiej firmy Ghareni i polskich firm Bakmed i Tech-Med.

Polecane zabiegi

Specjaliści z Bejda Medical opracowują i wdrażają nowatorskie programy terapii łączonych, które są najskuteczniejszym sposobem leczenia problemów natury estetycznej i zdrowotnej. Obejmują one specjalistyczne konsultacje i zabiegi m.in. z takich zakresów, jak:

  • psychodermatologia – to nowa dziedzina nauki, zajmująca się chorobami skóry o podłożu psychogennym, takimi jak przewlekła pokrzywka, łojotokowe zapalenie skóry, azs czy psychogenne czerwienienie się
  • dermatologiczne terapie laserowe – wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych laserów mają na celu m.in. skuteczne usuwanie przebarwień i tatuaży, blizn
  • naczyniowe terapie laserowe – Bejda Medical jest pierwszą w Polsce placówką, która wprowadziła innowacyjny kompaktowy laser żółty o zastosowaniu dermatologicznym; Asclepion Quadrostar Proyellow to urządzenie, które pozwala na na niezwykle skuteczne, bezpieczne i precyzyjne leczenie zmian naczyniowych różnego rodzaju, a także usuwanie zmian pigmentowych, włókniaków i brodawek czy kłykcin kończystych
  • dermatochirurgia – usuwanie chorobowych zmian skóry przy użyciu skalpela, elektrokoagulacji, lasera lub krioterapii; wszystkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, a budzący wątpliwości materiał oddawany do badania histopatologicznego
  • nowoczesne terapie anti-aging – lekarskie z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz kosmetologiczne – zabiegi falami radiowymi, falami akustycznymi, peelingi chemiczne, fotoodmładzanie.

W klinice można też wykonać zabiegi epilacji laserowej, skorzystać z bogatej oferty kosmetologicznych zabiegów aparaturowych oraz kosmetycznych renomowanej firmy Dermalogica. Prowadzone są również konsultacje z zakresu dermatologii dziecięcej.

Bejda Medical, ul. Sokołowska 9 lok. 28, 01-142 Warszawa, tel. 22 370 29 60, www.bejda.pl