Strona główna MODA BIŻUTERIA ZEADES

BIŻUTERIA ZEADES

0
Zeades biżuteria

Marka Zeades Monte Carlo jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek biżuterię, gdzie delikatna barwiona skóra, łączy się z chłodem szlachetnej stali. W ciągu siedmiu lat kunszt tego połączenia zdobył uznanie na całym świecie. Dziś marka Zeades debiutuje w Polsce!

Skóra wykorzystywana do produkcji wyrobów jest miękka i w dotyku przypomina jedwab. Patrząc na najnowszą kolekcję można zauważyć, że prawdziwa pasja tworzenia i nowatorskie techniki pozwalają skórze przybrać dowolne formy i kształty, które cieszą oko koneserów piękna.

W kolekcjach Zeades motywem przewodnim jest kolor skóry, który nie tylko nadaje biżuterii ostateczny wygląd, ale też pozwala każdej kobiecie skomponować swój własny, osobisty zestaw w ukochanym odcieniu – od kolczyków, poprzez bransoletki, pierścionki, aż po kunsztownie wykonany zegarek.

Kolekcja damska składa się z dwóch linii:

  • Côte Mer – to kolekcja dzienna, która ma odzwierciedlać nastroje, uczucia oraz chwile towarzyszące kobietom w czasie, gdy słońce otula je swoimi promieniami, dominują w niej kolory dnia: biel, cynamon, heban oraz błękit Saragossy – głęboki i tajemniczy
  • Bain de Minuit – to kolekcja czasu księżyca i gwiazd ma odzwierciedlać klimat zmysłowości, czaru, dramatów i niezwykłych uniesień, dominują w niej kolory nocy: czerń, czerwień, srebro i złoto.

Kolekcji męskiej

poświęcony został oddzielny katalog Offshore. Projekty, również podzielone według barw, są inspirowane pasjami mężczyzn. Dominują rozwiązania związane ze sportem, techniką, prędkością. Cechuje je niezwykła elegancja.

Produkty marki Zeades są dostępne w butiku Me’Amoore przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie.

Zeades sklep