Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Bobbi Brown Long-Wear Waterproof Liner – wodoodporna kredka do oczu

Bobbi Brown Long-Wear Waterproof Liner – wodoodporna kredka do oczu

0

W samą porę, tuż przed nadejściem letnich upalnych i wilgotnych dni i długich nocy, Bobbi Brown Cosmetics wprowadza długotrwałą, wodoodporną kredkę do oczu Long-Wear Waterproof Liner. Warto wypróbować! 🙂

Ta wysokonapigmentowana kredka oferuje intensywne, matowe i pełne krycie przez cały dzień, bez konieczności poprawek. Wykręcana kredka gwarantuje ultraprecyzyjną aplikację, perfekcyjną do robienia makijażu nawet w pośpiechu. Już pojedyncze pociągnięcie kredką wystarczy, by kolor pozostał na powiece bez względu na upał, wilgoć, pot i wszystkie inne przeszkody, które pojawią na Twojej drodze.

bobbi brown linerLong-Wear Waterproof Liner (123 zł)

Jak to działa?
Długotrwała, odporna na ścieranie i rozmazywanie technologia Liner zawiera minimalną ilość olejków, pozostając na swoim miejscu przez cały dzień bez ścierania się czy rozmazywania.Long-Wear Waterproof Liner był testowany w najbardziej wilgotnych i trudnych warunkach klimatycznych, aby uzyskać pewność, że jest maksymalnie trwały.

Uwalnianie intensywnego koloru
W formule użyto wosków w specjalnych proporcjach, zapobiegając szarzeniu się kolorowej bazy. Long-Wear Waterproof Liner ma nasycony, bogaty kolor, pozostawiający na powiece równą i jednolitą linię.

Sugerowane sposoby użycia
Przeciągnij wzdłuż linii rzęs, tak blisko ich nasady jak to możliwe. Long-Wear Waterproof Liner jest na tyle mocny, aby przetrwać cały dzień, a jednocześnie na tyle delikatny, aby zaznaczyć nim nawet linię wodną powieki.

Nowość dostępna w 8-śmiu odcieniach: Deep Sea, Evening Sky, Rich Plum, Rich Ivy, Smolder, Black Chocolate, Hazy Brown, Blackout.

Kolekcja dostępna od kwietnia w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown.