Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Bourjois Little Round Pot – kultowe cienie w nowych kolorach!

Bourjois Little Round Pot – kultowe cienie w nowych kolorach!

0

Ikona Bourjois, czyli cienie Little Round Pot, wracają w modnych wersjach nude oraz 8 kolorach idealnych na lato!

Dla wielu z nas wypiekane cienie zamknięte w okrągłych pudełeczkach przypominających francuskie makaroniki – Little Round Pot – są kultowym produktem marki. Ich nowa, odświeżona wersja to kwintesencja lekkiego, a zarazem szykownego stylu nowoczesnej paryżanki.

bourjois visuelCałkowicie okrągłe, całkowicie nude!

Gdy weźmiesz je do ręki, najpierw zobaczysz nową, lekką i zabawną, srebrną grafikę Bourjois z frywolnie przekrzywionym „J” oznaczającym radość (franc. joie). Otwarte pudełeczko odsłania z pozoru znany, wypiekany cień, ale w zupełnie nowej odsłonie! Jest delikatny jak krem i ma subtelną pudrową konsystencję. Zaskakuje nas trzema modnymi wersjami: matową, perłową i totalnie połyskującą! 

Liczby mówią same za siebie:

  • 6 wspaniałych kolorów
    Każdy w modnej wersji nude! Nowoczesne, sensualne…proste, eleganckie i wydajne cienie w rozmiarze 1,7 g wystarczają na aż 700 aplikacji.
  • 12 godzin trwałości
  • 3 modne efekty wykończenia

Cienie Little Round Pot są dostępne w wersji matowej, perłowej lub połyskującej ze świetlistymi drobinkami. Zewnętrzne opakowanie idealnie odzwierciedla kolor i efekt, jaki osiągniemy używając produktu ukrytego w środku.

cienie

8 modnych kolorów na lato!

Fanki nude są już zapewne w siódmym niebie 😉 Pora więc zabrać tam miłośniczki koloru. Biletem niech będzie kolekcja 8 wspaniałych nasyconych odcieni. Oto one:

bourjois2 sposoby aplikacji:

  • Na sucho – cień równomiernie i niezwykle łatwo rozprowadza się na całej powierzchni powieki, dając efekt subtelnego koloru.
  • Na mokro – może być używany do rysowania precyzyjnych linii i pozwala uzyskać efekt eyelinera.