Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Clarena Snake Filler – wypełniacz zmarszczek z jadem węża

Clarena Snake Filler – wypełniacz zmarszczek z jadem węża

0
clarena snake filler

Interesują Was kosmetyki z niezwykłymi składnikami? To co powiecie na wypełniacz zmarszczek z jadem węża?

Już po 30. roku życia skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Staje się coraz bardziej sucha i cienka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dzięki odkryciom współczesnej kosmetologii możemy z nimi skutecznie walczyć bez konieczności poddawania się skomplikowanym operacjom plastycznym. Jednym ze sposobów na efektywną walkę z oznakami upływającego czasu jest stosowanie w codziennej pielęgnacji kosmetyków o działaniu wypełniającym i spłycającym zmarszczki.

Snake Filler – wypełniacz zmarszczek z jadem węża (15 ml/69 zł)

clarena snake fillerSnake Filler to produkt stanowiący alternatywę dla cieszących się dużą popularnością zabiegów z użyciem toksyny botulinowej (botoksu). Dzięki zastosowaniu innowacyjnego składnika Synake – jadu węża z gatunku temple viver, Clarena Snake Filler hamuje skurcze mięśni, co przyczynia się do wygładzenia zmarszczek i zapobiegania powstawaniu nowych.

Efekt zastosowania jadu węża na skórę jest widoczny już po upływie kilku sekund od aplikacji preparatu. Skóra staje się bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone i mniej widoczne. Dodatkowo preparat zawiera Liftonin-Xpress, czyli polimery tworzące trójwymiarową silnie przylegającą do skóry sieć, która szybko i zauważalnie napina i wygładza zmarszczki. Kompleks peptydów Matrixyl 3000 składa się z dwóch rodzajów peptydów stymulujących produkcję kolagenu: fibronektyn i kwasu hialuronowego. Przyspiesza procesy odnowy skóry i działa przeciwzmarszczkowo. Skóra odzyskuje utracony młodzieńczy wygląd.

Regularne stosowanie Clarena Snake Filler przyczynia się do:

  • znacznego zmniejszenia widoczności zmarszczek,
  • spowolnienia procesów starzenia się skóry,
  • zahamowania powstawania nowych linii i bruzd,
  • wyrównania kolorytu skóry.